Faturasız Next Digiturk Uydu alıcısı sizi bekliyor...

Süper Lig'in sonlarına yaklaşılırken Digiturk tarafından yayınlanan ı Belgesel, Sinema kanalların dışında Türksat ve Diğer uydu üzerinden yayınlanan binlerce HD ve SD Televizyon ve Radyo kanallarının Next NX41010 faturasız Digiturk uyumlu ürünü ile izleyebilirsiniz.
Fatura yok. Kontör telefon kullanır gibi, sadece sözleşme yapıp bir kez aktif aktif edin.İstediğiniz zaman ₺ yükleyip kulanın.
₺ yüklemezseniz normal uydu alıcısı olarak kullanmaya devam edilebiliyor. Her ₺ yüklemesinde 90 gün boyunca giriş paketinde olan kanallar da hediye ediliyor.
Kısacası hiç paketi satın almadan sadece 90 günde bir 15₺ yükleme ile Digiturk giriş paketi 90 gün hediye. Yüklediğiniz ₺ 'de kasanızda. Dilediğiniz zaman istediğiniz paketi satın almak için sizi bekliyor. Daha ayrıntılı bilgi için içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ] adresini veya next satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Bilgilendirme:
Turksat uydusu dışındaki kanalları izleyebilmek için çanak anten sisteminin iki veya fazla çanak anteni ile diğer uydu sinyali alınabiliyor olmalıdır.
Yaptığınız her sözleşmeyi içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ] adresinden mutlaka kontrol edin!