gittigidiyor

İOS Android 7.1 İle Bir Yenilik Daha Geliyor!

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
[h=1]Android 7.1 İle Bir Yenilik Daha Geliyor![/h][h=2]Android işletim sisteminin 7.1 olarak adlandırılan yeni versiyonu piyasaya sunulurken yeni versiyonda işletim sisteminin ne kadar yer kapladığının da görülebileceği belirtildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
android-7-1-ile-bir-yenilik-daha-geliyor.jpg
Android işletim sistemi için önemli bir yenilik sunan Google, bu konuda Pixel modellerinin tanıtımı ile birlikte Android 7.1 işletim sisteminin de tanıtımını gerçekleştirmişti. Yapılan bu tanıtım ile birlikte Android 7.1 ile çok farklı özelliklerin kullanıcılara sunulacağı görülürken bu durum daha iyi bir işletim sistemini de ortaya çıkardı.
Depolama Bilgileri Detaylandı
Bugüne kadar pek çok farklı özellik hakkında bilgiler sızarken son olarak paylaşılan bilgilerde Android işletim sisteminin ne kadar yer kaplayacağı ile ilgili detayların da yeni versiyon ile birlikte görüleceği açıklandı. Bu açıdan bundan sonraki süreç içerisinde Android işletim sistemi kullanıcıları sistemin ne kadar yer kapladığını direk ekran üzerinden görebilecek.
Üstelik bir uygulamanın kullanılmasına da gerek kalmadan elde edilecek bu bilgiler sayesinde Android işletim sisteminin depolama konusundaki güncel durumu hakkında tüm soru işaretleri de giderilebilecek.
Depolama Bilgisi Nasıl Görülecek?
Kullanıcıların Ayarlar bölümünden depolama sekmesine bakması yeterli. Bu bakımdan depolama alanının ne kadarlık bir bölümünün işletim sistemi tarafından kullanıldığını merak eden kullanıcıların ayarlar bölümüne giriş yapması ve bu ayarlar bölümünden depolama sekmesine geçiş yapması yeterli olacak. Bu seçimler ile birlikte kullanıcılar kolay bir şekilde güncel verilere göre ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek .
[/FONT]

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.