gittigidiyor

İphone Telefonumdan Mesaj Gönderemiyorum Sorununun %100 Çözüm Yöntemi

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
1476938509_iphone.png

İphone Telefonumdan Mesaj Gönderemiyorum Sorununun %100 Çözüm Yöntemi
İphone cihazı olanların çoğu yaşadıkları sorun mesaj gönderememektir. İphone mesaj gönderemiyorum sorunu (çözüm) iphone cihazının güncelleme yapılıp yapılmadığından emin olabilirsiniz. İphone cihazınızın operatör ayarlarından güncelleme olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Aynı zamanda da ağ bağlantılarını da mutlaka kontrol etmenizde gerekmektedir. İphone cihazından mms göndermek için internet bağlantılarınızın açık olması şarttır. Ama mms göndermek için de hücresel olan ağ bağlantılarının da açık olması gerekmektedir.

iPhone mesaj gönderme hatasının %100 Çözümü
iphone telefonunuzdan mesaj gönderemiyorsanız telefonunuza operatörünüzün mesaj merkez numarasını tanıtmamış olabilirsiniz. Mesaj merkez numarası tanımlı olmayan telefonlar mesaj göndermez. Mesaj merkez numarasının kontrolü şu şekilde yapılır. Telefonunuzun arama bölümüne*#5005*7672# yazın ve arama tuşuna basın. Eğer mesa merkez numarası tanıtılmamış ile tanımlamak için;
**5005*7672*Servis Merkezi No# yazım arama yapmalısınız.

Servis Merkezi No bilgileri aşağıdaki gibidir.
Turkcell : Faturalı hatlar için +905329010000
Hazır kartlar için +905359010000
Vodafone : +905429800033
Türk Telekom : +905598008000

Mesaj merkez numarasını silmek için; ##5005*7672# yazıp Arama tuşuna basmalısınız

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.