gittigidiyor

konu açma ve hata

bluviaggiatore

Aktif Üye
konu açarken şu hatayı sık sık alıyorum

Yazmış olduğunuz Metin 312612 Karatkerlidir ve öngörülenden fazla karakter içermektedir. Lütfen Metninizi 10000 Karakter adetine indiriniz.

Öysaki bir kelimede yazsam aynı hatayı veriyor 10 kelimede olsa aynı hatayı veriyor

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
konu açarken şu hatayı sık sık alıyorum

Yazmış olduğunuz Metin 312612 Karatkerlidir ve öngörülenden fazla karakter içermektedir. Lütfen Metninizi 10000 Karakter adetine indiriniz.

Öysaki bir kelimede yazsam aynı hatayı veriyor 10 kelimede olsa aynı hatayı veriyor
312612 metinlik bi konuyu kim okuyacak anlamıyorum

cilginyurekli

Aktif Üye
312612 metinlik bi konuyu kim okuyacak anlamıyorum

312612 kelimenin içinde belkide birisi için çok önemli olabilir google yazar sadece bizde olabilir.

Bu siteye hit kazandırır her konu yada her kelime sitemize üye kazandırabilir

paylasim çok önemli sana önemsiz olan bi konu birisine çok önemli değerli olabilir kolay gelsin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.