gittigidiyor

Next 18500 HD Resimli Yazılım Atma ve Kurtarma İşlemi:

polta

Aktif Üye
Arkadaşlar son zamanlarda yazılımdan sonra cihazı açılmayanların sayısı arttı,bunun genel nedeni yazılımı pc vasıtası ile yazılım atılmasından dolayı oluyor.Siz yazılımları usb veya uydudan güncelleme ile yapınız. Şayet cihazınız açımaz veya ekranında ASH yazısı yazarsa aşağıdaki işlemleri yapınız.

next18500-ash.jpg

18500_yukleme_1.jpg

18500_yukleme_2.jpg
18500_yukleme_3.jpg
18500_yukleme_4.jpg
18500_yukleme_5.jpg
18500_yukleme_6.jpg

tekrar next e basıp yükleme bitene kadar bekliyoruz..

18500_yukleme_7.jpg
18500_yukleme_8.jpg

hsbodrum

Aktif Üye
next 18500 hd şifreli kanalları göstermiyor

2012'nin Haziran ayında Next YE-18500 HD uydu alıcısı 350TL siparış ettim kurmaya gelen yetkili Şifreli hotmail uydu kanallarının açılımı için poroğram yüklediğini söğleyerek 100TL talep etti birkeredir düşüncesi ile ödedim ama Ocak ayında şifreli kanalları göstermez oldu şimdi ben emekli bir vatandaşım çocukların discovery , National Geograph kanalları izlesin istiyorum ama çok pahalı amatör bir kullanıcı olarak bana yardımcı olabilirmisiniz, yoksa her altı ayda 100TL vermek zorunda kalacakmıyım.
Saygılar.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.