YE-19500 HD SUPERIOR GİZLİ MENÜ KODLARI

F1 + 0000 ----------> Emu açıp - kapama
Kumandanızdan önce F1 sonra 0000 tuşlarsanız tv ekranında enable patc yazısı çıkar menüye *** bölümün eklenmesi için ve emunun aktif olabilmesi için bu kombinasyonu kullanabilirsiniz.

F1 + 1111 ----------> Gizli Menü Seçenekleri

Kumandanızdan önce F1 sonra 1111 tuşlarsanız tv ekranına gizli menü gelir. Burdaki Seçenkelerin ne işe ayaradığını aşağıda açıklayacağım...

F1 + 2222 ----------> Home Sharing Aktif Etme ve kapama

Kumandanızdan önce F1 sonra 2222 tuşlarsanız tv ekranına home sharing enable yazısı çıkar ve home sharing özeliği aktif olur. Bu özelikle ilgili detayları daha sonra paylaşacağım...

F1 + 9876 ----------> Extra Movie Seçenkleri
Kumandanızdan önce F1 sonra 9876 tuşlarsanız Menüye ExtraMovie seçeneği eklenir ,,, bu bölümde çeşitli xxx filimleri ücretsiz izleyebilirsiniz.. yine F1+9876 yaparsanız menüden kaldırabilirsiniz.

Page Üst Tuşu----------> Şifreleme sistemi Görme

Kumandanıza bulunan page üst tuşuna basarsanız o kanalın hangi şifreleme sistemini kullandığını ve hangi identlere sahip olduğunu öğrnebilirsizniz.dilerseniz birçok şifreleme sistemi kullanıyorsa değiştirebilirsiniz kendi içinde.

Page Alt Tuşu----------> Biss ve DCW Girme

Kumandanıza bulunan page Alt tuşuna basarsanız.. kısa yoldan cihazınıza biss ve DCW girebilirsiniz. şifreli kanalı açın page alt tuşuna basın biss düzenlemek için kırmızı tuşa basın o kanala ait biss şifreyi girin ve ok seçeneğine tıklayın.. dcw için yeşil tuşa basın dcw kodlarını girin ve yine okey seçeneğine seçin ve çıkış yapın... böylece softcamla uğraşmadan kısa yoldan biss ve dcw düzenleyebilirsiniz.