gittigidiyor

DİKKAT FULL ADULT ve diğerleri BELEŞ server

byturan

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
sayin akhisarli hocam ben vu+solo 2 kullaniyorum bu imaji kullanamam herhalde peki byturan hocamizin btk cam serverine nasil baglanirim.özelde b line vermeniz mümkünmü
sagilar
arkadaşım konu çok eski,o satır kapandı ,rasho81 arkadaşımızın satır 7/24 açıktır cihaza onu yükleyin.

satteknik

Aktif Üye
sayın Akhisarlı bir kaç gündür çalışan bline arıyorum.bulmak mümkün değil.burda verilen pek çok blineyi btkcam test ile deniyorum.hiçbiri çalışmıyor.çalışan bline olmadıktan sonra btkcam serverin free server olmasının bir anlamı olmaz.btkcam bline nerden bulunur kimlerden alınır.cline gibi ücretli hale mi gelecek bu iş.googleden cccam free server diye arattığımızda onlarca free birkaç günlük çalışan cline bulmak çok kolay ama bline hint kumaşı gibi bir şey.bulunmuyor.

ali

Aktif Üye
arkadaşım şu anda erkal ustanın verdği b line çalışıyor bilgine

satteknik

Aktif Üye
arkadaşım şu anda erkal ustanın verdği b line çalışıyor bilgine

ali usta ERK@L ustanın verdiği blineleri de daha önce denemiştim.btkcam infoda kapalı görünüyordu.şu anda verdiği aktif durumda çalışıyor.ilk defa çalışan bir bline bulmuş oluyorum.teşekkürler emeği geçen herkese.

demmlik

Aktif Üye

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.