gittigidiyor

DİKKAT FULL ADULT ve diğerleri BELEŞ server

bluviaggiatore

Aktif Üye
paylaşım için teşekkürler kesinlikle çalışıyor

srsri

Aktif Üye
usta vu+uno cihaza yükleyemedim ya nasıl yüklerim yardım edermisin

AKHİSAR LI

Aktif Üye
DİKKAT BACK UP Konun 1. mesajında eklenip güncellenmiştir, motorlu çanak kullan diğer kullanıcılar diğer uydularda serverde hangi paketler açtığını TEST edip paylaşabilirler benim TEST ettiklerimden bazıları aşağıda bellidir.

10.01.2012

Back upda;

Güncel kanal listesi
Türksat
Hotbırd
Eutelsatw3
Astra19

Güncel key dosyası Bissler dahil
Emulatör: cccam 2.3.0
BTKCAM BETA 0.54 full server

serverde neler mi var
Astra 1H/1KR/1L/1M/2C at 19.2°E
Eutelsat W3C at 16.0°E
Eutelsat W3A at 7.0°E
Hispasat 1C/1D/1E at 30.0°W

FULL ADULT, CYFRA, POLSAT, NOVA, JCS SPORT, SKY İT, SKY DEU, UPC, ABSAT,DİGİTAL + TRİNG, PİNK, (EUTELSAT16 adultlar), CABO, DİGİTAL+ ve sayamadığım diğer paketler

bedava bir serverden bundan fazlası olamaz yani,

DİKKAT: BTKCAM SERVER bana ait bir server değildir forum camiasında BİLLY BTK olarak tanırım, kendisine buradan tüm kullanıcılar adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım, Elllerinize emeklerinize sağlık.

saygılarımla..

Ben yapamadım edemedim diyen arkadaşlarımız için back up olarak foruma verdim, back up önce normal orjinal yazılımı yüklemeniz ve ardından back up yüklemeniz gerekmektedir. Back upda sadece TÜRKSAT ve EUTELSATW3 kanal listesi vardır, diğer uyduları kendiniz taratabilir veya kendi listenizi atabilirsiniz.

EDİTLİ İMAGE METEOR ustama aitti, kanal listesi kendime aittir. bilginize...

i5351510_1-7.jpg-k

i5351511_2-6.jpg-k

i5351512_11-3.jpg-k

i5351513_12-1.jpg-k

Serverde emek veren tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım, bizler bu bilgi ve çalışmaların size sunan birer aracıyız.

saygılarımla...

necatiosman

Aktif Üye
Bu gün yükledim canavar gibi çalışıyor ustaların ellerine sağlık...

tinkerbell

Aktif Üye
Hi,
I installed and checked it. Almost all channels in entire packages are freezing at least once in a minute. The charming point of the software is that it's totally free as long as it works out.

All the best
Tinkerbell

AKHİSAR LI

Aktif Üye
son zamanlarda sistem üzerindeki yük nedeni ile olmalı 10 sn de bir takılma oluyor.

Evet doğru, zaman zaman paketlerde geç açma sorunuda yaşanıyor...Sistemi tanıyıp her yeni kullanıcı cihazına yüklediğinde ve bağlandığında sanırım aşırı yüklenmeden dolayı bazı sorunlar yaşanabiliyor.

BTKCAM yeni bir emulatör olayı ve test aşamasında sisteme en fazla kaç kişi aynı anda bağlanabiliyor, bu bile tam olarak bir netlik kazanmadı.

blade84

Aktif Üye
evet katılıyorum ilk zmanlarda şak diye açılıyordu şimdi donma oluyor yinede ellerin dert görmesim harika bir iş çıkardın.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
15.01.2011

BTKCAM 0.55 güncel sürümü konunun birinici mesajında güncellenmiştir, Bir çok süpriz uyduda server yayınlarını içermektedir,
(Back up yüklemeniz yeterlidir)

amcadayi

Aktif Üye
eksiklik

yuregine saglik ustam 2 gundur itibari ile kanallarin yarisi artik acilmiyor normalmi ustam? Tesukkurler emegi gecen tum kisilere
ustam bende server var bir aydir sadece iki kanal aciyor bu serverimi nereye koymam gerekiyor birdecccam 2.1.1 kurdum ama serverim deger cihaz ile calisiyor ama btkcam yukledigim cihaz ile calismiyor
normalmi tesekkurler

Son düzenleme:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
yuregine saglik ustam 2 gundur itibari ile kanallarin yarisi artik acilmiyor normalmi ustam? Tesukkurler emegi gecen tum kisilere
ustam bende server var bir aydir sadece iki kanal aciyor bu serverimi nereye koymam gerekiyor birdecccam 2.1.1 kurdum ama serverim deger cihaz ile calisiyor ama btkcam yukledigim cihaz ile calismiyor
normalmi tesekkurler

Zaman zaman kanallarda açmama ve geç açma sorunu yaşanabilir, özellikle açmama sorunu yaşandığında cihazın kumandasında mavi tuşa basıp BTKCAM ayarlı iken STAR/RESTARCAMD tekrar tıklayın yani sisteme reset atmış olacaksınız.

cihazınızda kendinize ait serverınız varsa CFG dosyanızın yedeğini bir kenara atın verdiğim back up yükledikten sonra masaüstünüzdeki CFG dosyanızı VAR/ETC içine atınız.

BTK ayrı bir emulatördür CCcam ayrı bir emulatördür, ikisi farklıdır ve sistemin çalışmasında bir olumsuzluk yapamaz. çünkü kendimde her gün kontrol ediyorum.

kendi serverınızı çalıştırmak istediğinizde cccamın çalıştıracaksınz, BTKcam çalıştırmak istediğinizde BTKcam tıklayın, olay bu.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
17.01.2012

Dosya ve Back up olarak konunun 1. mesajında güncellenmiştir.

Başka serverı kullannlar ise Back up aynı zamanda cccam 2.0.11 versiyonu yüklüdür, yapmanız gereken, CFG dosyanızı var /etc içine atmanız yeterli...

tracker

Aktif Üye
dm800hd sim3 gemini5.1 yüklü makina donuyor fişini çekip takmmam gerekiyor tata vermiyor bu sorunu benmi yaşıyorum yoksa genelmi çözümü varmı

toomuch39

Aktif Üye
addons ta hacksat açılmıyor arkadaşlar sorun ne acaba?
Btk güncellemeyi indirecektim ama açamadım başka çözümü var mı acaba?

amcadayi

Aktif Üye
tesekkurler calisiyor dreambox pvr 600 calisirmi ustam dm 500s programi koysam olurmu

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.