gittigidiyor

Rowell mini-x-128 fhd key menüsüne giriş

headend

Aktif Üye
softcam atmanız lazım veya kanal üzerinde iken repeat tuşuna basın fff diye k.. yler çıkar üzerine gelip ok açılan klavyeden keyleri girin tamama ok leyin

ERK@L

Aktif Üye
Emu aktif ettikten sonra güncel softcamı indir yükle. Softcam içinde hangi paketler varsa onları izlersin.yerli platformlarıda yasal olarak üye olup izlersin.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
key dosyasını yükleyin 9565 tuşlayın code enable yazar emu aktif olur repeat tuşuna basarak şifreleri görebilirsiniz...

fiko74

Aktif Üye
key aktif etme

Rowell mini-x-128 fhd key menüsüne giriş
hidden content may not be quoted
sarı tuş altındaki geri sarma tuşuna bastığımda da key menüsü boş olarak ekranda görünüyor. güncelleme yaptığımda yeni yazılım olmadığı cihazda mevcut yazılımın yüklü olduğu bilgisi çıkıyor. ne yapmalıyım ? cevap yazacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.bravo

fiko74

Aktif Üye
bir de bu cihazın (mini x 128 fhd) oto yazılım güncelleme frekansı nedir yazarsanız sevinirim.cihaz üzerindeki frekans türksat için 11746 h 27500 doğrumu değilmi bilmiyorum açıklarsanız şimdiden teşekkür ederim.

fiko74

Aktif Üye
key penceresi açılıyor ama boş keyler yazmıyor.benim anlamadığım bu cihazın TP si ne.hangi tp den güncelleme yapıyor.güncelleme almak istediğnizde 11746 h 27500 çıkıyor ama yaklaşık 15 dakika bekliyor ve yeni yazılım yok diyor böyle olduğu halde key ler görünmüyor 9565 yazsan bile.ilgiye teşekkür.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
key penceresi açılıyor ama boş keyler yazmıyor.benim anlamadığım bu cihazın TP si ne.hangi tp den güncelleme yapıyor.güncelleme almak istediğnizde 11746 h 27500 çıkıyor ama yaklaşık 15 dakika bekliyor ve yeni yazılım yok diyor böyle olduğu halde key ler görünmüyor 9565 yazsan bile.ilgiye teşekkür.

repead tuşladığınızda key penceresi boş ise manuel ekleyebilirsiniz...

fiko74

Aktif Üye
keyleri aktif etme

key dosyasını yükleyin 9565 tuşlayın code enable yazar emu aktif olur repeat tuşuna basarak şifreleri görebilirsiniz...
code edit enable yazıyor ne demekse. şu cihazı aldığımdan beri ne güncelleme yapıyor nede keyleri görmek nasip oldu neymiş bu ya.daha önce r ile başlayan bir cihaz kullndım o bozulduğu için bu cihazı aldım hem full hd diye hem de güncellmesei var diye ama o cihazı arar oldum kimse yardımcıda olmuyor bir sürü foruma kayıt oldum belki güncelleme tp sini öğrenirim diye çok şükür oto güncelleme tp ini bile öğrenemedim .neyse başınızı ağrıttım özür dilerim.ne yapalım aldık bi kere.iyi paylaşımlar.puah

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
code edit enable yazıyor ne demekse. şu cihazı aldığımdan beri ne güncelleme yapıyor nede keyleri görmek nasip oldu neymiş bu ya.daha önce r ile başlayan bir cihaz kullndım o bozulduğu için bu cihazı aldım hem full hd diye hem de güncellmesei var diye ama o cihazı arar oldum kimse yardımcıda olmuyor bir sürü foruma kayıt oldum belki güncelleme tp sini öğrenirim diye çok şükür oto güncelleme tp ini bile öğrenemedim .neyse başınızı ağrıttım özür dilerim.ne yapalım aldık bi kere.iyi paylaşımlar.puah
ota güncelleme özelliğine sahip cihazınız, fakat şuan havada güncel yazılım olmadığı için çalışmıyor hocam cihazınız herz 55000 ile aynı 9565 tuşladıktan sonra patch enable yazacaktır cihazınıza herz 55000 yada 77000 bölümünden güncel softcam key vede güncel kanal listesi indirip yükleyebilirsiniz
yükleme yaptığınızda şifreli kanalları çözecektir çözmezise kumanda üzerinden repeat tuşunu tıklayın şifrele sistemi gözükecektir keyleri manuel girebilirsiniz biss şifreleme sistemi ve sırıus ok cihazınız güzel bir cihazdır koli koli satışımız vardır herz ismiyle biz satış yapmaktayız

sinop57

Aktif Üye
fiko 74 aynı dert bendede var ben keylerin yüklemesini yaptım ancak şifreli kanalları açmıyor ne işe yaradı bu biss denilen olay güncelleme yaptığım zaman da güncel diyor ama yine işe yaramıyor. Rowell mini-x-128 mevcut olupta şifreli kanalları nasıl izleyeceğiz bilen varsa yazsın...

ERK@L

Aktif Üye
fiko 74 aynı dert bendede var ben keylerin yüklemesini yaptım ancak şifreli kanalları açmıyor ne işe yaradı bu biss denilen olay güncelleme yaptığım zaman da güncel diyor ama yine işe yaramıyor. Rowell mini-x-128 mevcut olupta şifreli kanalları nasıl izleyeceğiz bilen varsa yazsın...
cihaz bissleri açar.softcam ke.y yüklemeden evvel mutlaka emu aktif ediniz ondan sonra softcam yükleyiniz.k e yleri görmek için repeat tuşuna basın..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.