gittigidiyor

Kırmızı ışıkta kalan IQ PLUS(3329C) kurtarma yazılımı:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Hatalı yazılım sonucu açılamayan kırmızı ışıkta kalan cihazların kurtarma yazılımıdır.

DİKKAT IQ PLUS (3329C) İçindir.

Yumatu IQ PLUS_3329C_EMU_1.2.46_SKY

Ekli dosyalar

• yumatu_3329C_EMU_1.2.46_SKY.rar
    820.6 KB · Görüntüleme: 459
  • yumato IQ PLUS 3329C süper loder bymemoli1478.rar
    138.3 KB · Görüntüleme: 443

AKHİSAR LI

Aktif Üye
ALINTI: Memoli1478

yanlış yazılım sonucu kilitlemiş flaşı çökmüş panelde rakam olmayan sadece kırmızı ışıkta kalan
on boot ash de kilitlenen tüm cihazları kurtarabilirsiniz loderi normal yazılım atarak ta kullanabilirsiniz tamamen sorunsuz yükleme yapar cihazlara verilen yazılımların hepsi nrcboot loder
sistemini kullandığı için yazılımlar flash dump ile beraber verilmektedir ali c işlemcili cihazlara farklı yazılım atıldığı zaman kilitlemelerinin nedenide budur serilerin kodlamalarını
uzun süren çalışma sonucu toparlayıp bir programda birleştirdim ve ilk olarak sizinle paylaştım
belki bu programı verdiğim için bana tepki veren olacaktır ama ben genel olarak düşünüp

bu programı buna ramen hazırladım takıldığınız yerler olursa olmuyacaktır kesin yinede yazmanız yeterli arkadaşlar şimdiden hayırlı olsun sevgilerimle memoli

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
tesekkürler

Son düzenleme:

volkan1980

Aktif Üye
vermiş olduğunuz yazılımı denedim yazılım almiyor zatece Q PLUS CRX LERDE YAZILIM ALIYOR Q PLUSLERDE YAZILIM ALMİYOR
BİR YERLERDEMİ YANLIŞ YAPİYORUM MÜŞTERİ SIK BOĞAZ YAPİYOR ACİL YARDIM

erdem 19

Aktif Üye
elektronik ustalıgın varmı jetag yazabilirsen dosya var baysaltv ustanın denenmis

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
sizin üründe sadece kırmızı ışıkta kalıyor açmıyorsa yazılım almıyorsa besleme devresindeki kondastorleri değiştirin düzelir...

saygılarımla kolay gelsin...

ahmet33

Vip Üye
vermiş olduğunuz yazılımı denedim yazılım almiyor zatece Q PLUS CRX LERDE YAZILIM ALIYOR Q PLUSLERDE YAZILIM ALMİYOR
BİR YERLERDEMİ YANLIŞ YAPİYORUM MÜŞTERİ SIK BOĞAZ YAPİYOR ACİL YARDIM

evet doğru sölüyorsun crx lere olur ama ıQplus serisinde tek çözüm flaşı proğlamak yada jtagla yazmak gerekir başka çaresi yoktur tabi yazılımsal ise donanımsal arıza varsa zaten çalışmaz cihaz

ugur26

Uzman Paylaşımcı
Vip Üye
evet bende de ayı sorun var on yazıyor yüklemiyor ne yapmam lazım

ahmet33

Vip Üye
flaşı yüklemen gerekiyor makinan varsa

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
flaşh kapağı açıp yüklüyorsun sizde bu yok bunun için boot seçeneğini seçip yüklemeyi deneyin almassa flaş aparatı olan bi ustaya gönderin

Sent from my iPhone using Tapatalk

mx87

Aktif Üye
tesekkürler
saygılarımla kolay gelsin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.