gittigidiyor

dreambox dm 800 hd kurtarma yazılımı

hasan esen

Aktif Üye
oooo ooo çok ii çok affrım sıze

yoksulf1

Aktif Üye
maaşallah önerdigin adreste bir senin dosyan yok diger programlar boş

dm 800 hd kurtarma
dream up 1,3,3,4 versiyonuyla yazılım almayan makinaya rs 232 kabloyla bağlanın 69 veya 72 secondstage nfı dosyasını dream up programıyla yükleyin yükleme bittikten sonra resstart edin makinaya artık image yükleyebilirsiniz
kolay gelsin secondstage ve dreap up programı alttaki dosyada mevcuttur

[HIDE]tıkla[/HIDE]
alıntıdır
Arkadaş dosya nereden indiriliyor verdiğin adreste b tuzak var livite zorluyor.

bilefe

Aktif Üye
dm 800 hd kurtarma
dream up 1,3,3,4 versiyonuyla yazılım almayan makinaya rs 232 kabloyla bağlanın 69 veya 72 secondstage nfı dosyasını dream up programıyla yükleyin yükleme bittikten sonra resstart edin makinaya artık image yükleyebilirsiniz
kolay gelsin secondstage ve dreap up programı alttaki dosyada mevcuttur

[HIDE]tıkla[/HIDE]
alıntıdır
usta benim cihaz error uyarisi cikardi kurtarma yazilimini dream up ile yapamiyorum..bir turlu cihazi programla eslestiremedim.sr232 kablo ile bagladim,ip adresi alamiyorum ondan islem olmuyo?bu sorunu nasil asarim?yardim lutfen

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
usta benim cihaz error uyarisi cikardi kurtarma yazilimini dream up ile yapamiyorum..bir turlu cihazi programla eslestiremedim.sr232 kablo ile bagladim,ip adresi alamiyorum ondan islem olmuyo?bu sorunu nasil asarim?yardim lutfen

forumu araştır kurtarmak için yöntemler var vaktim yok direk link atardım

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Rs232 kablosu sağlammi.Sağlamsa yanı kablodan degil diyorsan,dreambox bölümünde cihaz kurtarma diye bir kaç tane konu var.İncele talimatları aynen uygula.
Ama mantık su; Rs232 kablo ile cihazı PC ye baglayacaksin.Dreamup programını calistiracaksin.Cihazini n sim ine uygun SSL dosyasını cihaza Dreamup ile yukleyeceksin .Hemen üzerine uygun beğendiğini bir imaj yukleyeceksin.Ben ayrıntıya girmeden yazdım.
Kolay gelsin.

bilefe

Aktif Üye
ncf programı ile kurtaracaksın ustam

http://satcafesi.net/forum/addons-s...im2-cihazlar-no-ca-found-cozumu-2-dakika.html

burda var linkleri güncelledim

saygılarımla kolay gelsin...
Ben 4-5 gundur cihazla ugrasiyorum bir turlu sorunu cozemedim.Bu hale nasil geldigimi bastan guzel bir sekilde anlatayim,belki cozume bir faydasi olur.bendeki cihazda estar sim vardi ve guzel bir sekilde calisiyordu,ben buna sim 2.01 aldim ve simini degistirdim(simi degistirmeden estar sim uzerindeyken flash yapip sim 2 imaj attim ssl84 dosyasini imajdan sonra atmak istedim kabul etmedi ve ben islemi sonlandirip cihazi kapattim,cihazdaki sim3u cikartip sim 2 ile degistirdikten sonra actim)cihaz normal acildi.Bir iki gun gayet guzell calisti,sonra birden cihazin ekranina (DREAM MULTIMEDIA yazisi ve hemen altina ->error )yazisi cikti.dream up programlarinin hemen hemen hepsini(1.3.3.0dan tutun 1.3.3.12 ye kadar)denedim.olmadi.dream upta tarama bittiginde bana error hatasi cikartiyo.errorda da soylr yaziyo(No CA found by 2nd stage loader, please contact support at dream-multimedia!)bu ne anlama geliyo?ben bu durumda ne yapmaliyim?cihaz acilmiyo?sim 2yi cikartip sim3 ile mi denesem?ustalar bir el atsaniz da su problemi cozelim...

bilefe

Aktif Üye
no ca foung kart hatası diğer sim kartı deneyin doğru imaj yüklediğinzde açması lazım
usta dediklerini yaptim,cihaza sim3u taktim,dream upu calistirdigimda tarama bittiginda tekrar ayni hatayi veriyo,olmuyo yani.ncf programinin sim3ler icin olanindan var mi?onla belki olur...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.