gittigidiyor

İpTv Bilgisayardan İzlemek İçin Gerekli Programlar

AKHİSAR LI

Aktif Üye
< ALINTI:

İpTv Bilgisayardan İzlemek İçin Gerekli Programlar

Selam arkadaşlar ip tv yi bilgisayardan izlemek için bir kaç program tanıtacağım...

VLC PLAYER: ip tv izlemekte en popüler oynatıcı demek yanlış olmaz sanırım. Vlc playerimizi kurduktan sonra çalıştırdık ve nasıl izlerim bu linkleri diye bir soru aklınıza gelebilir yapmanız gereken verilen linkleri bir txt yani yeni bir notdefteri açmak ve linkleri onun içerisine atıp kaydetmek sonra bunu sürükle bırak yaparak vlc playerin içerisin atarak çalıştırabilirsiniz. Linkleri attım bir liste çıkmadı diyorsanız ctrl+L yaparsanız liste karşınıza çıkacaktır...

Yok ben bunları yapamam linkleri tek tek izlemek istiyorum diyorsanız bunun için yapmanız gereken yol Media>Ağ Akışını Aç demek(ctrl+N) ve hangi linki istiyorsanız kopyala yapıştır demek. tamam dedikten sonra bir yüklenme süresi geçtikten sonra izlemek istediğiniz link açılacaktır...iyi seyirler.

VLC PLAYER Download linki: http://www.videolan.org/vlc/

================================================== ===========

SIMPLETV PLAYER:linkleri tek tek çalıştıra bilirsiniz...yapmanız gereken program açıkken sağ tıklayın file open url diyip kopyaladığınız linki yapıştırıp ok demek biraz bekledikten sonra açılacaktır.saygılar.

simletv player download link:
http://tr.rghost.net/33940171

NOT:listeyi toplu şekilde oynatmak isterseinz linkleri NotePad e kopyalayın, ve farklı kaydet alttan "All Files" seçeneğini kullanarak, "txt" uzantısı yerine ".M3U" uzantısını yazın ve "save" edin. Bu (m3u) listesi ile VLC player veya simletv playerde kanalları toplu izleme imkanı sunacaktır...Takıldığınız bir yer olursa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım...saygılar umarım yararı olur.

aycicek1

Aktif Üye
Güzel,faydalı bir paylaşım...saygılar sevgiler.

ali

Aktif Üye
kardeşim süper anlattın vede mükemmel çalışıyor saygılar iyi çalışmalar

0987

Aktif Üye
Tesekürrrrrrrrrrr leeeeeeeeeeeeer

Tesekürler arkadasim
s.a

0987

Aktif Üye
slm arkadasim iptv seyredsebilmek icin normal komandali herhangi birsey varmi yani yasli lar icin almanyadan yaziyorum burada canak takamiyoruz turk tv izlemek icin en basit yapilacak arayislar icindeyiz saygilarimla

gladio17

Aktif Üye
ip tv çalıştıran cihazlardan alıp izleyebilirsiniz kumandalı olarak

Orasinho

Aktif Üye
Cepten izlemek icinde sabit bir konu yokmu..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

balrok33

Aktif Üye
Mxplayer var kardesim cepten izlemek istersen link ekleyip izleyebilirsin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.