gittigidiyor

spacesat hd x serileri dönüşüm yazılımları buradan verilecektir

memoli1478

Yönetici
Administrator
yeni çıkan ve çıkacak cihazlar var mutlaka uyan birtane çıkacak beklemekten başka yapacak birşey kalmadı

seeeeelman

Aktif Üye
1000 hafıza kodlu kumandalar denendi sonuç olumsuz editlemeye geçiyoruz artık
arkadaşlar uzun zamandır sizleri takip edemiyorum yeni gelişmeler gördüm 3gsat larda bendede aynı cihaz var ama dönüştürmedim birazda acemiyim tabi sizlerin karşısında .benim kumandam bozuldu 3 ay boyunca kumanda aradaım bulamadım.lcd nin kumandası oluyordu ama düğmeler yanlış işliyordu onuda öğrenebilen kumandayla çözdüm farklı işleyen tuşları doğru yerlere yükledim. mb8000 e dönüştürdüğümüzde bu yöntemin bir faydası olurmu acaba cevalarınızı bekliyorum memoli usta :confused:

saddam12

Aktif Üye
3gsat

Sorun çözülmez daha kötü olur kumanda hiç uymaz.

memoli1478

Yönetici
Administrator
çalışmamız sürüyor arkadaşlar kumanda editleme işlemi yapılacaktır beklemede kalın
bazı cihazların kumanda kodlarını bulduk bunuda buluruz

memoli1478

Yönetici
Administrator
malesef mb8000 editlemeyi kabul etmiyor kumanda kodlarını değiştirmeye izin vermiyor değiştiriyorum cihaz çöküyor yerimizde kaldık ancak farklı bir cihaz çıkarsa ona bakacağız ben
mb8000 den umidi kestim kumanda değişimine izin vermiyor

spacesatc5

Aktif Üye
üc dort gundur data kesik biara cok iyiydi ama 53 derecede olabilir deneyen varsa yazsın 39da data yok...

bobom

Aktif Üye
hellesat data gümledi bütün cihazlarda biçok cihazda yok datası spacesat c4 c5 mp8000 53 derece devammış

saddam12

Aktif Üye
Arkadaşlar gelişme yokmu spacesat ta data taneme kesildimi.

bobom

Aktif Üye
evt arkdaşım spacsat açıklama yaptı cd mp8000 3gsat uydu alıcılarına yazılım desteğini sonlandırmıştır desteğini kesmiştir şuan tek cihaz c5 çalışmaktadır

bobom

Aktif Üye
zaten yeni nesil cihazlar çıkarmadı firma iflass yanni

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.