gittigidiyor

ciyobox 27.05 2012 test yazılımı

sonmohikan

Aktif Üye
Cihazı bi kutuya koydum 2 aydır beklemedeyim. Sürekli yerli yabancı forumları takip ediyorum bi gelişme yok ciyoboxta. Satın alırken bana merak etmeyin elinizde en son patlayacak cihaz ciyoboxtur çünkü diğer cihazların yazılımlarını alıp (çalıp) kendine adapte edip kullanıyor şeklinde yazılmıştı. Şu anda cihazım evimin bir köşesinde daha önce kullandığım cihazların ve modüllerin bulunduğu çöplükte yerini aldı sanırım.

malik0109

Aktif Üye
slm bu cıyobox sun yeın yazılımı varmı arkadaşlar müşteriler soruyorlar saygılarımla

melo

Aktif Üye
mrb arkadaslar sanırım bu suriyedeki savastan dolayı yeni yazılım veremiyorlar büyük ihtimallen ama insallah gene eskisigibi canlanır süper olur ben onun üstüne cihaz görmedim eger memoli sesimizi duyarda yardımcı olur

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.