gittigidiyor

Amstrad 19500 HD full softcam-2013

ERK@L

Aktif Üye

19-07-2013
TARİHLİ GÜNCELLENMİŞTİR.

İDMAN TV İÇİN TP.DEKİ TÜM KANALLARI SİLİP TEKRAR ARAMA YAPIP SONRA SOFTCAMI YÜKLEYİNİZ.

TRT HD Biss(YASAL ŞİFRE) Güncellendi.idman tv, AZtV Biss eklendi .,Rai , güncellendi ,

Astra Hustlar Tv (19.2°E)

Turksat FOG TV 11555 V 27500 OK...

Bulsatcom 604- 06 Irdeto2 OK (39°E)

RaiSat (0030/02E2) OK (13.0°E) ->10992 V/11766 H 27500 2/3

TV Globo Internacional (C102) OK (13.0°E) ->11585 V 27500 3/4

Canal+ 622 Netherlands (19.2°E)

İndirdiğiniz dosyayı WİNRAR VB.PROGRAMLA ÇIKARDIKTAN SONRA usb belleğinize atın KUMANDADAN USB TUŞUNA BASIP SOFTCAM SEÇİP OK BASIN.YÜKLEME İŞLEMİ BİTTİKDEN SONRA cihazı kapatıp açın...

Ekli dosyalar

• NXP softcam.rar
    3.4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:

fenasi

Aktif Üye
sayın arkadaşlar merhaba paylaşım için yüklemesini keyleri tek tek mi yapacağız yoksa VFTPden otamatik yazılım ve kanal tarattırmamı yapacağız acele cevap lütfen

ERK@L

Aktif Üye
.yukarıda verilen dosya güncel k.ylerdir. winrar ve benzeri programla softcamı çıkarın usb belleğinize atın kumandadan usb basıp softcamı seçip ok tuşuna basın güncel k.yler yüklenmiştir.

fenasi

Aktif Üye
kardeş paylaşım için sağol birşey soracaktım winrardan dizine çıkartıp USB ye kopyaladım ve cihaza takıp kumandadan USB bastım sonrasında yazılıma gelip USB den sofcamamı basmam gerekiyor eğer öyleyse aynen yaptım sonrasında SW/DB güncellensinmi uyarısı çıktı okey dedim başarılı uyarısı geldi. acaba doğrumu yaptım acele cevap lütfen birde biliyorsanız DİGİTÜRKTe yani eutelsatta biliyorsonuz discowery var fekat benim cihaz açmıyor napmam lazım .cihazım Amstrad19500hd pvr

ERK@L

Aktif Üye
kardeş paylaşım için sağol birşey soracaktım winrardan dizine çıkartıp usb ye kopyaladım ve cihaza takıp kumandadan usb bastım sonrasında yazılıma gelip usb den sofcamamı basmam gerekiyor eğer öyleyse aynen yaptım sonrasında sw/db güncellensinmi uyarısı çıktı okey dedim başarılı uyarısı geldi. Acaba doğrumu yaptım acele cevap lütfen birde biliyorsanız digitürkte yani eutelsatta biliyorsonuz discowery var fekat benim cihaz açmıyor napmam lazım .cihazım amstrad19500hd pvr
yaptığınız işlem doğrudur güncel softcamı yüklemişsiniz.
yasal olarak dijitürke üye olursanız seyredersiniz.

forum kuralları
1-forum içerisinde türk dijital platformlarına ait şifreleme bilgilerinin konu olarak açılması,linklerinin verilmesi ve bunlara ait şifrelerin sorulması,ayrıca yazılım telif hakları dolayısı ile firmalara ait yazılımların korsan olarak linkleri verilmesi veya dosya olarak eklenmesi...kesinlikle yasak olmakla birlikte gerekirse üyelik iptali nedenidir !!!

yasinguzeldal

Aktif Üye
hocam benim hotbird bütün kanallar şifrelendi. softcamlar da bi işe yaramıyo. hotbirddeki hiçbi kanalı izleyemiyorum. hepsi şifreli diyo. amstrad 19500. yardımcı olursanız çok makbuşle geçer

ERK@L

Aktif Üye
cihazın içindeki hediye server bitmiş ise softcamla seyredemezsin.full izlemek istiyorsan server alacaksın.

ceydonmez

Aktif Üye
full softcam bolumu epey zamandır guncellenmıyor,her zaman guncel tutulsa cok ıyı olur.

ceydonmez

Aktif Üye
güncelleme için tesekkurler,mumkun oldukca amstard bolumlerını guncell tutarsak tum amstrad kulanıcıları madur olmazmazlar,tum calısmalarınızda basarılar dılerım.

amedeus

Aktif Üye
ustam büyük sıkıntımız sofcam kimse uğraşmıyor bari bunu key ediştörünü verseniz biz kendimiz editlesek çok maduruz bu konuda

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.