gittigidiyor

TRIMAX 12000 FULL HD cihaza cccam VB. server Bilgilerini girme RESİMLİ ANLATIM

ERK@L

Aktif Üye
TRIMAX 12000 FULL HD cihaza cccam VB. server Bilgilerini girme
[HIDE]
öncelikle mutlaka serverımız aktif olmalıdır.
SERVER AKTİF ETME:kumandadan f1> basıp 000 yazıyoruz pacth devrede yazacak.

Dreamboxlarda verilen CFG dosyasını örnek olarak gösteriRsek: c:erkal29.org 10000 teys 20000 serverımızın bilgilerini aşağıdaki resimde anlatıldığı gibi yapıyoruz....

3934d1345910210-trimax-12000-full-hd-cihaza-cccam-vb-server-bilgilerini-girme-resymly-anlatim-server-bylgylery-gyrme.jpg

[/HIDE]
RESMİ BÜYÜKMEK İÇİN TIKLAYIN....

FORUMA KATKIDA BULUNMAK İSTEYENLER GÜNDE BİR REKLAMLARA TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

89241893ff6to6rc7xl21.gif

DİKKAT !!!

DAHA DÜZENLİ FORUM BULMAK İSTİYORSANIZ GİZLİ İÇERİK KONULARI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

KİŞİYE ÖZEL KONU VB.İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORSANIZ LÜTFEN PM.KULLANIN.

Ekli dosyalar

• server BİLGİLERİ GİRME.jpg
    server BİLGİLERİ GİRME.jpg
    82.9 KB · Görüntüleme: 566
Son düzenleme:

salman003

Aktif Üye
Trimax

YA ARKADASLAR TRİMAX 12000 BASKA YAZILIMI CIKACAKMI BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM SAYGILAR 1.68 DEN BASKA wave

cengizyakici

Aktif Üye
erkal kardes ordaysan izah edeyim ben bu yøntemi denedim olmadi yanlis yapmis olabilirim. aynen resimde ørnek gibi bir tane c: line var bende anladigim dogruluk seklinde yaptim basarisiz

ERK@L

Aktif Üye
c:line bilgilerini girdikten sonra bağlanmıyorsa servera sarı tuşa basın ardından f1 basıp serverı resetleyin ve tekrar girin bilgilerinizi. modemi ve cihazı açıp kapatın.ilk bağlantı bi kaç dakika sürebilir.server bilgilerini yazdığınız yerde en alta bağlantıyı kes yazıyorsa bağlanmamışsınız demektir bağla yazıyorsa bağlantı kurulmuş demektir...
şunuda söyliyeyim bir nokta bir rakam bile yanlış girmişseniz kesinlikle bağlanamazsınız vede aynı serverı 2 cihaza girip aynı anda aktif kullanamazsınız kullanmaya kaltığınızdada serverı veren kişi serverınızı pasif edebilir bu yüzden...

etas

Aktif Üye
server

yeni server nereden bulunur?

ozontek

Aktif Üye
server

15.11. 2012 tarihi itibariyle yeni server nasıl yüklerizo_k

ahsentt

Aktif Üye
c:erkal29.org 10000.teys.20000
verdiğin bu değerlerimi giriyoruz Örnek yazdığı için kafam karıştı

elektronik13

Aktif Üye
bende de aynı cihazdan var yeni server ekledim ama açmıyor. servercide de bağlı görünmüyor. nerde hata yapıyorum bilemedim yardımcı olurmusunuz.. bi tarif etseniz nasıl yazılıyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.