gittigidiyor

Bugün seçim olsa kime oy verirdiniz?

Bugün seçim olsa kime oy verirdiniz? (SEÇİM 2013)

• Kullanılan toplam oy
    1,482
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

panterx1

Aktif Üye
Üç kağıtcılık bunlarda.vatandaşları kandırmak bunlarda.aklınca ekonomi çok iyi gidiyor diyorlar yakında hiç merak etmesinler bir yerden patlak verecek.ama yine tabiki biz vatandaşların çebinde paralar vergiler çıkacak.milleti kandırmaya devam.Artık bu milletin bir dur demesi gerekiyor ama nasıl,bizim milletimiz hala at gözlüğü takamadılar neyin en olduğunu bilemiyorlar,sadaca ileri gören kişilerimiz bunu görüyor.yakında ikinci bir Özal vakası yaşanacak.

Bluesman

Aktif Üye
Akhisar'lı kardeşim tüm mesajlarının altına imzamı atmaya devam ediyorum.

KNIGHT RIDER

Aktif Üye
bdpyi koyuyonuz adam gibi parti koyun

sevgili arkadaşım eğer bu bahsettiğin parti şu an meclis çarısı altında ise gayet normal burada ankette bulunması
burada veryansın edeceğimize hepimiz gözümüz önüne bakıp oy verirken bilinçli olmalıyız kaldıki bu partinin meclis çatısı altında bulunmasına sebep olanlar utansın burada kimse utanacak bir şey yapmamıştır

Gonzalez

Aktif Üye
almanyadan foruma selamlar .adi üstünde zaten ,,politika"hic birine güven yok,hep sonradan bütün dalavereler cikiyor ortaya,bence gercek bir müslimanin her irka, renge saygi duymasi gerekir,allahin verdigi cani ancak rabim alir hak onundur,ama bazilarinin oyunlariyla daglara cikan insanlar .o vurulan cocuklar isder asker isder kürt olsun,hepsi bu topraklarin cocuklari olmali.neden bu kin bu nefret yüzyilarca kardesce yasamisiz kimin ne eksigi var ne bu ayrim gayrim,dis ülkerlerin isine geliyor cünkü ,türkiye bölünsün isderler ,ayni baska ülkeleride böldükleri gibi,tabiki bunun üstünden milyonlarca para kazaniliyor, neden huzur versinlerki,ama suc bizim halkimizda koyun sürüsü gibi coban kimse ona takilip gidiyoruz,akp son yilarda bazi seyler yapdi türkiye icin amaaaaa elbete kendi cepleri icin de en cogunu yapiyorlar,ben gülün ve erdoganin cok tehlikeli yönlerinden de bir gün payimizi da alacagimizdan eminim,onlarin daha henüz hayaleri bitmedi.bu hayeleride bizleri nereye sürükliyecegini görecegiz bakalim.

memetcan

Aktif Üye
İki çocuğum var. biri 1996 doğumlu diğeri 2000 doğumlu. Okula başladıkları günden beri bir kuruşluk okul kitabı almadım,
kızım rahatsızlandı hastaneye gittim göz doktoru, beyin cerrahı, çocuk doktoru, noroloji uzmanı, göz için MR, beyin MR ı hepsi yaklaşık 2000 tl civarı, hastane çıkışı borcumuz ne dedim görevliye, bana hiç bir ücret ödemiyorsunuz dedi (18 yaş altı olduğu içinmiş)
kendim 85 yılında astsubaylık sınavlarına girdim, tüm sözlü yazılı sonuçlarına göre 1500 kişi içinde ilk 10 da yer aldım ama maalesef GÜVENLİK soruşturmam yani sicilim bozuk geldi. Ney mi sicilim? rahmetli dedem beni ilkokuldan sonra imam hatip orta okuluna yazdırmış ben orta okuldan sonra normal liseye gittim ama maalesef imam hatip mezunuyum diye GÜVENLİK SİCİLİMİN BOZUKLUĞUNDAN DOLAYI !! okuyamadım...subay olamadım...
bu ve buna benzer daha bir çok olay dan dolayı inadına AKPARTİ .... ve şunuda belirteyim ben göbeğini kaşıyanlardan ve at gözlüklü olanlardan değilim gayet bilinçli ve de üniversiteli olan biriyim....

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
İki çocuğum var. biri 1996 doğumlu diğeri 2000 doğumlu. Okula başladıkları günden beri bir kuruşluk okul kitabı almadım,
kızım rahatsızlandı hastaneye gittim göz doktoru, beyin cerrahı, çocuk doktoru, noroloji uzmanı, göz için MR, beyin MR ı hepsi yaklaşık 2000 tl civarı, hastane çıkışı borcumuz ne dedim görevliye, bana hiç bir ücret ödemiyorsunuz dedi (18 yaş altı olduğu içinmiş)
kendim 85 yılında astsubaylık sınavlarına girdim, tüm sözlü yazılı sonuçlarına göre 1500 kişi içinde ilk 10 da yer aldım ama maalesef GÜVENLİK soruşturmam yani sicilim bozuk geldi. Ney mi sicilim? rahmetli dedem beni ilkokuldan sonra imam hatip orta okuluna yazdırmış ben orta okuldan sonra normal liseye gittim ama maalesef imam hatip mezunuyum diye GÜVENLİK SİCİLİMİN BOZUKLUĞUNDAN DOLAYI !! okuyamadım...subay olamadım...
bu ve buna benzer daha bir çok olay dan dolayı inadına AKPARTİ .... ve şunuda belirteyim ben göbeğini kaşıyanlardan ve at gözlüklü olanlardan değilim gayet bilinçli ve de üniversiteli olan biriyim....
yorumunuz için tşk ilgimi çekti doğrusu

muhtar45

Aktif Üye
Biz ayrı Türkiyelerdemi yaşıyoruz??? 3 liralık Benical almak için doktara gidersem 7-8 tl sadece doktor parası alıyorlar eczanede? Siz nerenin davulunu çalıyorsunuz ya? Bu iktidar gelene kadar bende dr.parası ödememiştim.eczane parası diye birşey bilmiyorduk.
Öğretmen Lisesi çıkışlı olduğum için benide harp okuluna almadılar 1976 yılında. eee? böyle diye gidip, ABD nin kurdurduğu partiye ( Tayyip Erdoğan Belediye Başkanlığından alındıktan sonra 3 kere ABD büyükelçisi görüştü Tayyip Erdoğanla, bu benim gazetede okuduğum sadece. okuyamadığım kaç kere görüştüler bilemiyorum.Bu görüşmelerden sonra AKP kuruldu.Ve Milliyetçi Devlet Bahçelinin son tekmeyi vurmasıylada Ecevit koalisyon hükümeti yıkılıp AKP ye yer açıldı) oy mu vereceğiz yani?? Iraktaki müslümanları katleden ABD ye gıkını çıkarmadığı gibi birde ,ABD li askerlerin sağ salim evlerine dönmesi için dua eden Tayyip Erdoğana oymu vereceğim yani? ABD nin ırak politikasına destek vermediği için yıkılan , yıktırılan Ecevitin koalisyon hükümetinden sonra iktidar yapılan ve ABD nin bölgedeki tüm, ama tüm politikalarına gözü kapalı destek veren AKP ye mi oy vereceğiz??bir yıl önce elinden insan hakları ödülü aldığı KADDAFİ yi iki yıl sonra satan AKP ye mi oy vereceğiz? bir yıl önce sarmaş dolaş kuzu sarması olduğu diktatör ESAD' a sırf Amerika istedi diye bir yıl sonra düşmanlık güden ve o ülkenin teröristlerini besleyen AKP ye oymu vereceğiz yani? neymiş seni astsubay okuluna almamışlar öylemi :( yazıklar olsun.IRAKTA IRZINA GEÇİLEN MÜSLÜMAN KADINLARIN GÜNAHLARI sadece ABD den sorulmayacak, senin gibi müslülamanlardanda sorulacak aslan imam hatiplim.

ridvan01

Aktif Üye
Tesekkuuyr

Tesekkur ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

mudermen

Aktif Üye
ak partiye verin daha çok şehit olsun....:( (mhp)

siz başa gelin terör okullara evlere insin bırakın allah aşkına :(

Ak parti yi bu şekilde karalamayın başka sebep bulun şerefsizlerin neler yapabileceklerini tahmin edemiyorsun galiba!!!

Bu p...leri önce susturup sonra sıkıcaksın kafalarına

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
bencede şuan terörü susturan en etkili parti şuan akp hernekadar terör saldırıyı arttırmış olsada okadar ölüyorlar eminimki daha tv basına verilmeyen biçok pkk ölüyordur akp de şehit sayısı çoğaldı diyenler eskilerde askerli
k yapanları dinleyin sonra yorumlayın şimdi şehit 1 ise terör leşi 2 eskiden terör ölmüyormuş hep şehit veriyormuşuz ve bu basına verimiyormuş

daha daha benim çocuk hasta parasız hastahaneye giriyorum hertürlü işlemi yaptırıp çıkıyorum babam 4 ay hastanede yattı yeşil kartlı amaliyat dahi oldu hemde 2 kere bir kuruş para vermedik eskiden böylemiydi beyler...
lütfen mantıklı olun...

USLUBank

Aktif Üye
Çok şükür yolllarımız varda doğuyada batıyada gdiyoruz hem uçakla hemde hızlı trenle ya olmasaydı..!
SSK'larda kuyruk beklemediğiniz de doğrudur sizlerin. Hadi bana bir masal daha anlatta bende dinleyim.
Bölücü, bölgeci ve slogancılık bitti şimdi ekonomi devrindeyiz. Çalışmazsan aç kalırsın Deedee ;

AKHİSAR LI

Aktif Üye
AKP Hükümeti bu ülkede inkar edilmez gerçekten güzel olaylarada neşter vurmuştur, fakat başka bir gerçek var bunu görmezlikten gelmek hangi mantığa sığar,

1) İşsizlik

2) Terör

3) Dış Politika

1) İşsizliği bitirdi hiç kimse iş sorunu yok diyebilirler mi

2) Ya Terör eskiden örgüatün adını bile korkarak söyleyemeyenler şimdi hiç kimseden korkmadan çekinmeden rahat rahat meclis çatısında bile övebiliyor sahip çıkabiliyor,

Birden ne değiştide BDP li vekillerin dokunulmazlıkları kaldırılması gündeme geldi PKK lılar bile can ciğer kuzu sarmaş dolaşa olan vekillere bu zamana kadar ne yapılabilidi? Bu vekiller kendileride asla inkar etmiyor ve Terör örgütüne ve Bölücü başına her fırsattta savunumaktan hiç bir çekinceleride yok, Tüm bunlara karşı BDP li vekillere bu zamana karşı ne gibi bir yaptırım uygulanabildi? Şimdimi aklımıza geldi bunların dokunulmazlıklarının kaldırılması? Haburdan gelenlere davullu zurnalı karşılayanlara bu zamana kadar ne yaptırım uygulanabildi kimden ne hesap sorulabildi?

AKP hükümetinin açılım adı altında terör örgütüne verdiği esneklik olayların bu hale gelmesine sebep olan en iyi nedendir Başbakan dahi KÜRT AÇILIMININ bu hale geleceğini asla tahmine edeceğini sanmıyorum...

3) Ya Dış politikamız? Sormayın o ayrı bir kaynayan kazan, Hangi devletle aramız iyi? ABD ile mi? Türkiye kendini bir anda ortadoğunun jandarmalığına soyundu, eskiden bu görevi ABD yapardı şimdi sanırım nöbeti bize devretti, İSRAİL tehdit et , SURİYEYİ Tehdit et, gün geldimi İRAN ve IRAK ı tehdit et, yahu bu tehdit ettiğin insanlar elbette gün geldimi terör örgütünede her türlü desteği vermişlerdir vereceklerdir..Sen adamların içişlerine müdahele edersen adamlarda bizim başımıza çorap örmek için çare aramaları kaçınılmazdır...

adama sormazlar mı sen neyine güvenerek her fırsatta tehdit ediyorsun? Elinde Ne var? Yarın bir gün bu tehdit ettiğin insanların kafası bozulursa bize füze göndermeye başladıklarında NATO dan yardım mı talep edeceğiz? Biz başımızdaki terör belasını bitiremezken dışardan gelebilecek bir tehlikeye nasıl kendimizi savunacağız, tüm isim yapmış emekli veya emekli olmamış paşaları komutanları darbeci yaptılar çıktılar....cezaevlerinde....

SUÇ: DARBEYE TEŞEBBÜS

Son olarak şunu belirtmek isterim, bugün 32 yıl önce bile yapılanları yargılayanları gün gelip devran döndüğünde kendileride hesap verecek duruma gelebilirler, İstedikleri kadar yasalarla ve ANAYASAYI bile değiştirsinler, Herşeyin çaresi var, artık yasalar değişti hiç kimse bana bir şey olmaz diyemez bunun garantisini hiç kimse veremez. bu ülkede kimler geldi kimler geçti?

Biz ulus olarak iyi yapılan her şeyi kolay unutan bir yapımız var....o_k Bugün hükümetin iyi yaptığı her şeyi yarın unutabiliriz, çünkü 32 yıl önce darbenin hesabını soranlar bir anda geçmişi bile ülkenin ne halde olduğunu bir anda unutuverdiler....

cimbom

Aktif Üye
akp ye oy veririm diyen arkadaşlar acaba gerekçesinide söylerlerse onlara yanıt verebilirim,benim aklım almıyor vede geçerli bir neden bulamıyuorum,ülkenin akp sayesinde barışık olduğu bir komşu kalmadı,

korali

Aktif Üye
1985 senesinde sayın memetcan ANAP vardı bende 85 de emniyeti kazandım ama sicilin bozuk sen solcusun demişlerdi sebeb mezun olduğum lise solcuların cok olduğu lise idi bu ülkede hiç bir solcu parti tek başına iktidar oldum ki ya koalisyon yada geciçidir o yüzden inadına o parti deyip imamhatip leri öne sürmeyin

ketenlik64

Aktif Üye
a.k.p bir şeylerin sonunu gelmesini engelleyen halkın gözünü boyamaya çalışan bir figüran başka bir şey deyil iyi araştırın geçmişden bugünü

alpereneren

Aktif Üye
Akp esıttır akpkk
bır ulke ımralıya muhtac olmussa yada kendı becerıksızlıgıyle onu kuvvetlendırmıısse bu ulkede 1 gunde o mıt kanunu cıkaranlar ve ımralıda gorusme yapanlar yuce dıvanlıktır.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.