gittigidiyor

Amstrad MD-19500 FULL HD Türkçe KANAL DÜZENLEME EDİTÖRÜ

ERK@L

Aktif Üye
Amstrad MD-19500
Türkçe KANAL DÜZENLEME EDİTÖRÜ
trkekanaledtr.png

Ekli dosyalar

• TÜRKÇE NXP kanal editöru-ERKAL29-WWW.SATCAFESİ.NET.rar
    205.4 KB · Görüntüleme: 104

sky27

Aktif Üye

Türkçe KANAL DÜZENLEME EDİTÖRÜ
trkekanaledtr.png

Sayın ERKAL hocam TÜRKÇE NXP kanal editöru-ERKAL29 isimli vermiş olduğunuz kanal düzenleme editörü indirdim ancak bu editör rardan çıkarıyorum uygulamalarınızı dikkatli uyguluyarak açıyorum amstrad 19500 HD cihazın kanal listesini gösteriyorum ne yazıkki kabul etmiyor şöyle bir uyarı veriyor

MFC Applicatıon bir sorunla karşıllaştı ve kapatılması gerekiyor bu durumdan dolayı özür dileriz

işiniz yarım kaldıysa üzerinde çalıştığınız bilgiler kaybolmuş olabilir

lütfen bu sorunu Microsoft uygulumasına bildirin

Bize gönderecelileceğiniz bir hata raporu oluşturduk bu raporu gizli ve anonim olarak değenlendireceğiz

Bu hata raporunun içerdiği verileri görmek için Buraya tıkla

Hata Raporu Gönder Gönderme

diye uyarı alıyorum gönderme dediğimde sayfa kapanıyor birkaç sefer editörü indirdim ama nafile hiç bir netice alamadım her seferinde aynı uyarılardan dolayı kanal listesini görmüyor kapanıyor sanırım erkal hocam bu verdiğiniz editör NEXT YE 19500 HD SUPERIOR cihaza ait Kanal Editörü bu editör Amstrad 19500 Full HD cihaza ait değil sayın hocam bilginize saygılar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.