gittigidiyor

ls 3001 bilgi istiyorum

erenvts

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar
jameson 3001 aldım trt hd izliyordum saırım maçta şifreye geçti nasıl açarım şifreyi nasıl izlerim
bu konuda yarım edin.
soraçağım sorular var bir kaç tane bunlarada cevap verirmisiniz

1- günçel yazılım nedir ne işe yarar
2-emu aktif etme ne ne işe yarar
3-güncel softcam ne ne işe yarar
4-kanal düzenleme editörü ne ne işe yarar
5-güncel kanal listesi ne ne işe yarar

ERK@L

Aktif Üye
slm.cihazınızda trt hd şifre girmesi emu aktif değil yada k.eyler güncel değil. tabii k.eyler yüklüyse.
sorularınızın cevabına gelelim:
1:güncel yazılım cihazınızı kullandığınız yazılım versiyonda bazı sorunlar olduğunda yeni frekanslar,eklentiler vb.çıktığında bu eklentileri,fekansları eklemek ve sorunları gidermek için yeni yazılımlar verilir..yazılımı usb belleğize atıp yükleyebilirsiniz...
2:uydularda çeşitli şifreleme sistemleri vardır biss,cw gibi. modul ve kart olmadan cihazın içindeki emu sayasınde şifreli kanalları seyretmeniz için emu aktif olması gerekmektedir.emu aktif olmazsa trt hd vb şifreli kanalları izleyemezsiniz..
3-güncel softcam cihazınızın içinde bulunuan emu ke.yleri güncellenmesi sağlayan dosyadır.açan şifreli kanal sonrada açmıyorsa şifresi değişmiş demektir onun için softcam yüklemeniz yada elle girmeniz gerekir değişen k.eyi.
4-kanal düzenleme editörü programı sayesinde kanallarınızı bilgisayarda düzenlemenize sağlar.kanal sıralama favori vb.işlemleri kanal editör sayeside bilgisayaınızda düzenleyip sonradan cihazınıza yükleye bilirsiniz.
5-güncel kanal listesi sayesinde kanal listesini güncellersiniz.örneğin tv8 frekans değiştirdi yenisi ekleme için ya arama yapacaksınız yada güncel kanal listesi yüklüyeceksiniz...

erenvts

Aktif Üye
3001

kardeşim sağol
şimdi ben ilk tarattım türksatı kanllar çıktı izliyorum ntv spor ve trt nin bi kanalı şifreye giriyor izlenmiyor şimdi ilk ne yapayım ne yükleyim onu bi yzsan bana
emu dedikleri yüklenen bişey galiba yükleyince bütün şifreler açılıyormu yada onu yükleyince sonra şifrelerimi girmek lazım bi yardımcı olsan iyi olur
yeni güncell denişyorla şimdi kanallar var bende onu yükleyince yeni kanalmı bulacak yoksa olan kannallarda biişeymi yapacak
açık seçik yazarsan sevinirim iline yazına çok ama çok teşekkürler

ERK@L

Aktif Üye
ilk önce şifreli kanal üzerindeyken Kumanda ile 9878 tuşla emu aktif olsun.ondan sonra bu bölümde verilen güncel softcamı indir zipten çıkar ve cihazına yükle.ntv trt hd izlersin...

erenvts

Aktif Üye
sapol

tr1 hd izliyebiliyorum
ama trt hd şifreye geçtiği oluyor anladım ntv sporda kanalı acınca 9878 yapacam
sonra soft cam denen programı atacam daha sonra neyapmam lazım

erenvts

Aktif Üye
sağol yapacam kardeşim yarın haber veririm bozarsam değiştireyim uyduyu ne alayım böyle bişey yüklemeden direkşifre girilen bişey tavsiye et bana
yada her şifre değiştiğinde aynı şişlemmi yapacam yoksa 9878 yazıp şifremi girecem

erenvts

Aktif Üye
şimdi trt3 ün üzerinde 9878 yazdım codeedid enable yazdı
usb taktım menüden şifre güncelleme tıkladım başlasınmı dedi ok dedim hemen üst menüye attı usb den güncellemeye oraya ok dedim mavi ekran hiçbiri diyo
bu nasıl iş arkadaş ya

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
usb ye softcam yükledinizmi ? yüklemediyseniz herz 55000 bölümünden güncel softcam indirin ve usb aracılığıyla cihazınıza yükleyin

ERK@L

Aktif Üye
şimdi trt3 ün üzerinde 9878 yazdım codeedid enable yazdı
usb taktım menüden şifre güncelleme tıkladım başlasınmı dedi ok dedim hemen üst menüye attı usb den güncellemeye oraya ok dedim mavi ekran hiçbiri diyo
bu nasıl iş arkadaş ya
indirdiğin softcamı zipten çıkartıp yükleyeceKsin.zipten çıkarmadan atmışsan softcamı yüklemezsin..

ERK@L

Aktif Üye
Herz 55500 hd uydu alıcısıdır...AŞAĞIDAKİ SOFTCAMI ZİPTEN ÇKARTIN USB BELLEĞİNİZE ATIP YÜKLEYİN.İŞLEM BİTTİKTEN SONRA CİHAZI KAPATIP AÇIN .

Ekli dosyalar

• update.rar
    3.8 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

erenvts

Aktif Üye
erkan şimdi ben ne yükleyim anlamasım softcam ı değilmi

erenvts

Aktif Üye
kardeşim seni çok rahatsız ettim farkındayım daha 1mm ilerliyemedim
şimdi şifreli kanala geldim 9878 yaptım bişey yazdı en son verdiğin dosyayı zip ten çıkardım belleğe aldım usb yi taktım menüye bastım bi secenekte usb den key yükle bide güncelle vardı ben key yükle dedim ekrarn kapandı açıldı %100 dedi restart dedi fişi çektim açtım normal şu an şifreli yayın varmı bilmiyorum tabi kanallar var
şimdi tekrar o menüye basıyorum o key yükle ile güncelle menüleri yok onlar ne oldu
şimdi en son yolladığın şey şifreli kanallar içindi demi
şimdi yüklemem gereken bişiy varmı ne yapayım güncelleme ne mesela gerek varmı

ERK@L

Aktif Üye
ok.herhangi şifreli kanal üzerindeyken kumandadan next tuşuna basın key listesi çıkması lazım gözüküyorsa işlem tamamdır.son yolladığım güncel softcamdır.trt hd ve ntv spor kanallar içindir..

erenvts

Aktif Üye
trt hd nin yanında şifre işareti yok ntv spor dada yok şimdi ntv spora geldim en alttan yukarı dogru 3. sağdan tuş demi next yazıyor kanalın üzerine geliyorum bastım dünya rakam var trt hd de ntv spor ondada var sağ taraf bıss de buradan yapacak bişey yok demi bu kadar
sağol değişiyo galiba arada o zamanda önce kanalın üzerine basacam 9878 yapacam menüde key aktif olacak usb den softcam yükle tamam demi yoksa bu rakamlarmı dediştiirlecek başka yüklemem gereken bişiy varmı

ERK@L

Aktif Üye
tamam artık bundan sonra bir şey yapmama gerek yok ke.ylerin hepsi var şu an cihazında bundan sonra k.ey değiştiğinde açtığın k.ey menusünden manuel girersin yada foruma verilen güncel softcamı yüklersin...

erenvts

Aktif Üye
kardeşim çok sağol şimdi baktım az tv diye azeri kanalı var oda şifreliymiş bastım next e int araştırdım 35534554... diye şifre vermiş baktım listede yok elle girdim
ntv spor şifreye girerse int bakarım elle girerim yada soft yükliyecez
kardeş sağol

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.