gittigidiyor

Jameson sitesindeki AP güncellemesi sorunu

mustat16

Aktif Üye
Jameson Js-3001HD uydu alıcım var. Jameson.com.tr'den "JS-3001HDMI_S3.0.3_20111114.AP" isimli güncellemeyi yükledim daha sonra hiçbir kanal çalışmadı ve tekrardan kanalları tarattığımda hiçbir kanal bulamadı.Daha sonra sitenizde verilen "HDMI STICKER_S3.0.10_2012-02-15.AP" güncellemesinide yaptım yine aynı.Fabrika ayarlarına çevirdim yine bir sonuç alamadım kanal taradığımda hiçbir kanalı bulmuyor. :( Yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler

Son düzenleme:

erenvts

Aktif Üye
arkadaşım aynı sorunu yaşadım yetkili servise götürdüm lnb çıkışı yanmış dedi bana zaten lnb ayarlarından türksat seçtiğinde alttaki göstergede hiç güç göstermez bi baktır ben elktroworld den almıştım bire bir değiştirdiler

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
yazılım yüklemeden önce sinyal varmıydı ? varsa eski yazılımı tekrar yükleyin eğer öncesindede yoksa en yakın servise gidin ya tuner yada tuner beslemesinde sorun var

mustat16

Aktif Üye
yazılım yüklemeden önce sinyal varmıydı ? varsa eski yazılımı tekrar yükleyin eğer öncesindede yoksa en yakın servise gidin ya tuner yada tuner beslemesinde sorun var
Yazılım yüklemeden önce sinyal vardı kanalları buluyordu.Eski yazılımı nereden bulacam

mustat16

Aktif Üye
Gittim ürünü aynısıyla değiştirdim.Kanallar var ama TRT HD ve TRT-1 HD çalışmıyor. Elinde güncel kanal listesi olan var mı ?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
cihazın güncel kanal listesini herz 55000 bölümünden indirip yükleyebilirsiniz...ayrıca manuel olarak frekanslarını girip tarattırabilirsiniz...

mustat16

Aktif Üye
Star Tv HD yi izleyebilen varmı. Yada nasıl izleyebilirim ?

erenvts

Aktif Üye
bi soru soracam ellefrekans girme yeri nerde be bulamadım yardımcı olurmusunz

ERK@L

Aktif Üye
Yazılım yüklemeden önce sinyal vardı kanalları buluyordu.Eski yazılımı nereden bulacam

bi soru soracam ellefrekans girme yeri nerde be bulamadım yardımcı olurmusunz
sizin yazılımla alakalı bir durum olduğunu tahmin etmiyorum ama görmedende kesin bir şey söyleyemeyiz.siz diseqc(lnb sırası) ayarlarını yaptınızmı yazılımdan sonra belki ondan sinyal almamış olabilirsiniz.
cihaz elimde yok ama tahmini söylüyorum elle frekans girmek için arama ayarlarında tp ile bölüm vardır tp eklme vb.gibi o kısımdan tp ekleyip arama yapabilirsin.

erenvts

Aktif Üye
arkadaşlar elle frekans girme yerini atm bilen yazabilirmi erkanın deiği tp bölümünü bile bulamadım bu konuda çahilim kusura bakmayın ilk uydu çihazım

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.