gittigidiyor

Amstrad 19500 2.19 yazılımı

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ben müşterime 1 adet satmıştım firmaya gidip gidip geliyor beş para etmez cihaz süreklide boot sorunu yaşıyoruz bıktım artık bu soruna çözüm bulunmalı

sky27

Aktif Üye
emeğinize ve ellerinize bilginize teşekkürler

tarku

Aktif Üye
ben müşterime 1 adet satmıştım firmaya gidip gidip geliyor beş para etmez cihaz süreklide boot sorunu yaşıyoruz bıktım artık bu soruna çözüm bulunmalı
dogru söylüyorsun aynı sıkıntı bende de var.motorlu çanakta kanal sayısı 5000 kanalı geçtikten sonra kendi kendine uydu silmeler ve uydu menüsünün çorba gibi olması.inşallah bu sorunlar çözülür.

paea

Aktif Üye
dostum free serverlar nasıl uzatılıyor ben yükledim ama süresi doldu server lerin yardımlarını rica ederim.

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
2.22 yazılımlı linx verildi

hazal75

Aktif Üye
burası yterimi bilmem ama ben waylıs adap törle bağlantıyı kurdum ama sorvuru birtürlü bağlayamadım sebebi nedir acaba

ayselmurat

Aktif Üye
amstard son yazılım lazım kımın elınde var 19500 lutfen paylasın

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.