gittigidiyor

Korax mini ipbox hd kurtarma ve fabrika yazılımı:2013

ERK@L

Aktif Üye
Korax mini ipbox kurtarma ve fabrika yazılımı
2013
iptv ve serverda kopmalar,donmalar giderilmiştir..ag üzerinden güncelleme yapmayınız .ilk önce bootloderi yükleyin sonra yazılımı yükleyin direk yazılımı yüklerseniz bir şey ifade etmez aynı kalır.

yazılımı servisten alıp paylaşan zeko21 arkadaşımıza teşekkürler...

Ekli dosyalar

• Korax ipbox yeni yazılım.rar
    6.1 MB · Görüntüleme: 977
  • bootloader_KORAX_2013.1.9_1512_miniHD_IPBOX HD_DD02ME120903104 kurtarma yazılımı.rar
    277.4 KB · Görüntüleme: 797
  • Korax_IPBOX_2013_03_30.rar
    6.1 MB · Görüntüleme: 702
Moderatör tarafında düzenlendi:

abdurrahim

Aktif Üye
merhaba bende korax ıpbox var ama hd kanalları izleyemiyorum şifreli kanal diyor acaba bilgisi olan varmı

DeLi1

Aktif Üye
önce bootloderi yükledim sonra yazilimi yükledim degisen bisey olmadi galiba .menü ayni versiyon bilgisi aynen söyle

donanim versiyonu :MB.1001.06.000030
yazilim versiyonu :R_APP:3001_BL:002
F/W versiyon :SN:30:00-09:20-10009543
üretim tarihi :01/09/2013 11:03:32

acaba dogru yüklemismiyim yoksa yanlislikmi var arkadaslar ? tskler

WhiteNight

Aktif Üye
Bu şubat yazılımı değil ki. İçinden çıkan yazılım 01/09/2013 tarihli yazılım. + olarak bootloader çıkıyor rarlı dosyanın içinden. Başlıkta 5 şubat yazınca biraz aldatmaca oluyor ama. Neyse.

siiera

Yönetici
Bu şubat yazılımı değil ki. İçinden çıkan yazılım 01/09/2013 tarihli yazılım. + olarak bootloader çıkıyor rarlı dosyanın içinden. Başlıkta 5 şubat yazınca biraz aldatmaca oluyor ama. Neyse.

bu yazılımın forumla alkası yok bizler yanlızca aracı oluyoruz bunu firmaya sormanız lazım yazılım 02-05-2013 tarihlidir..

WhiteNight

Aktif Üye
Arkadaşım ben kınamak için demedim. Forumu da eleştirmiyorum. Paylaşımı yapan arkadaş rarlı dosyanın içine bakınca görecektir ki dosyalar düzenlenme tarihleriyle orda var zaten. Dolayısıyla ocak yazılımından sonra firmanın herhangi bir yazılım henüz (ben bunları yazarken yayınladıysa onu bilemem.) yeni başka bir yazılım yayınlamadığını biliyoruz. Ha şuda vardır ki bir süredir yılan hikayesine döndürdükleri ha bugün ha yarın diye diye milleti rezil ettikleri nam-ı diğer yeni yazılımları var ama ne hatalar çıktıysa bir türlü yayınlayamadılar. Hoş şimdi diyebilirsiniz, daha yeni üye olmuşsun, belliki sende Google dan yeni yazılım diye aratınca buldun buraya geldin indirdin sonrada ilk mesajını kınar gibi yazıyorsun... Aslında bir yönden bakınca böyle düşünmekte haklısınız ama birde bu taraftan bakınca bizde haklıyız. Gün içersinde bilinçli veya bilinçsiz asparagas haberler peşinde ne kadar site, forum vb dolaşıp vaktimizi harcadığımızı düşününce insan ister istemez kınama gibi bir ihtiyaç içine düşüyor.smiles24
İyi çalışmalar.

ERK@L

Aktif Üye

01/09/2013 yazılımın son düzenlemesi 05.02.2013.yapıldığı gözüküyor. yazılım ismini değiştirebilirsiniz ama aşağıdaki resimde gözüktüğü gibi sağ tarafda yazan yazılım değiştirme tarihini değiştiremezsiniz.dolasıyla yazılım 05-02-2013 tarihlidir.

36217589.png

mumin42

Aktif Üye
Korax Mini İpbox HD EN SON GÜNCEL MENÜ YAZILIMI

Korax Mini İpbox HD en son güncel olan menü yazılımını nerden bulabiliriz. Bilginiz var mı varsa bir malumat verebilir misiniz.

mumin42

Aktif Üye
Korax Mini İpbox HD en son güncel menü yazılımı var mıdır? Varsa bize bir malumat verebilir misiniz arkadaşlar

ferituzun27

Aktif Üye
Erkal kardesim benim korax mini ipbox hd cihazim bilinmeyen bir nedenle(cocuk okumandayal oynarken olmus herhalde) acilmiyor Mavi bir ekranda download from ts yaziyor..bu cihaza ne olmustur? bunu nasil duzeltebilriiz,,,bootlader dosyasi inidrdim flasha yukledim cihaza taktim ama surekli File fail yaziyor ....yurtdisindayiz hanim tv olmadan basimizin etini yer valla..bir yardimci olsan acil kardesimm....yardimci olursan cok sevinrim,,,cok selamlar kardesim

derkon

Aktif Üye
ayni problem bendede var cözümü buldunmu buyduysan nasil yaptin yardimci olurmusun

hurzati

Aktif Üye
ayni problem bendede var cözümü buldunmu buyduysan nasil yaptin yardimci olurmusun

cihazın çökmeden önce üzerinde hangi yazılım varsa yazılımın ismini rom olarak değiştirin.flasha yükleyin.flashı cihaza takın ve cihazı açın.açarken 3-4 defa ok basın.işlem tamamdır.o_k

derkon

Aktif Üye
ben eski menüyü yükledim düzeldi sende deneyebilirsin

derkon

Aktif Üye
benim baska bir problemim var iptv sürci doldu ve sifreli kanallar kayboldu yeni bir yerden iptv aldim ama onu nasil kuracam bilmiyorum bende yardim bekliyorum sizlerden

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.