gittigidiyor

Gemini 4.70 DM 500S SATCAFESİ TEAM_BTKCAM 0.83 -CCCAM 2.30 -ÖZEL BACKUP-ERK@L -2013

ERK@L

Aktif Üye
Gemini 4.70 DM 500S SATCAFESİ TEAM_BTKCAM 0.83 -CCCAM 2.30 -ÖZEL BACKUP-ERK@L

11-02-2013

BACKUP BUGÜN HAZIRLANMIŞ OLUP TEST EDİLİP FORUMA VERİLMİŞTİR.

SATCAFESİ FORUMA ÖZEL PLUGİNS VE AÇILIŞ RESMİ HAZIRLANMIŞTIR.

BTKCAM 0.83 BU BACKUPDA ŞİFRELİ KANALLARI AÇMASI HIZLI VE STABİL ÇALIŞMAKTADIR.DENEMENİZ İÇİN İÇİNDE TEST B:LİNE BACKUPIN İÇİNDE VARDIR.
TEST B:LİNEDAKİ HOTBİRD-EUTELSATW3-ASTRA19.2. PAKETLERİNDEKİ FULL KANALLARI İZLEMEK İÇİN BTKCAM AKTİF EDİNİZ.

İlk bağlantı serverın yoğunluğuna bağlı olup birkaç dakika sürebilir şifreli kanal üzerinde bekleyin...

GÜNCEL KANAL LİSTESİ,Constant Cw. idman tv ve AZ TV K.EYLERİ GÜNCELLENMİŞTİR.CW VE FULL BİSS KANALLARINI SEYRETMEK İÇİN CCCAM 2.30 VEYA BTKCAM 0.83 AKTİF EDİNİZ.

BİSS VE CW.DEKİ K.EYLER DEĞİŞTİĞİNDE YAPMANIZ GEREKENLER:
cccam 2.30 aktif iken KUMANDADAN SARI TUŞ ARDINDAN HACKSAT K.EY İNDİRİCİ BASIN ÇIKAN MENUDE CONSTANT CW ÜZERİNE GELİP GÜNCEL K E YLERİ İNDİRİN.

10-02-2013 tarihli kanal listesi güncellenmiştir..

3 Uydulu Setting
TÜRKSAT
HOTBİRD
EUTELSATW3

Btkcam 0.83-CCCAM 2.30/OSCAM 1.00-NEWCS 1.68-HACKSAT K.EY-RSS-PİP-RECORD-TELETEX-SATFİNDER KURULUDUR...

KULLANDINIZ CCCAM VB. SERVER VAR İSE YÜKLEMEDEN EVVEL BACKUPI YEDEĞİNİZİ ALMAYI UNUTMAYINIZ

FLASH WİZARD İLE BACKUPI YÜKLEYİN.

ERK@L

AÇILIŞ RESMİ

77478816.jpg

satcafesimenu.jpg

edit_preview.php

edit_preview.php

edit_preview.php

kanalmenu.jpg

edit_preview.php

erkl.jpg

Bluesman

Aktif Üye
1.mesajdaki backup'u yükledim ama aktif değil üstadım wave

dashibox

Aktif Üye
Cevap: Gemini 4.70 DM 500S SATCAFESİ TEAM_BTKCAM 0.83 -CCCAM 2.30 -ÖZEL BACKUP-ERK@L

Gemini 4.70 DM 500S SATCAFESİ TEAM_BTKCAM 0.83 -CCCAM 2.30 -ÖZEL BACKUP-ERK@L

11-02-2013

BACKUP BUGÜN HAZIRLANMIŞ OLUP TEST EDİLİP FORUMA VERİLMİŞTİR.

SATCAFESİ FORUMA ÖZEL PLUGİNS VE AÇILIŞ RESMİ HAZIRLANMIŞTIR.

BTKCAM 0.83 BU BACKUPDA ŞİFRELİ KANALLARI AÇMASI HIZLI VE STABİL ÇALIŞMAKTADIR.DENEMENİZ İÇİN İÇİNDE TEST B:LİNE BACKUPIN İÇİNDE VARDIR.
TEST B:LİNEDAKİ HOTBİRD-EUTELSATW3-ASTRA19.2. PAKETLERİNDEKİ FULL KANALLARI İZLEMEK İÇİN BTKCAM AKTİF EDİNİZ.

İlk bağlantı serverın yoğunluğuna bağlı olup birkaç dakika sürebilir şifreli kanal üzerinde bekleyin...

GÜNCEL KANAL LİSTESİ,Constant Cw. idman tv ve AZ TV K.EYLERİ GÜNCELLENMİŞTİR.CW VE FULL BİSS KANALLARINI SEYRETMEK İÇİN CCCAM 2.30 VEYA BTKCAM 0.83 AKTİF EDİNİZ.

BİSS VE CW.DEKİ K.EYLER DEĞİŞTİĞİNDE YAPMANIZ GEREKENLER:
cccam 2.30 aktif iken KUMANDADAN SARI TUŞ ARDINDAN HACKSAT K.EY İNDİRİCİ BASIN ÇIKAN MENUDE CONSTANT CW ÜZERİNE GELİP GÜNCEL K E YLERİ İNDİRİN.

10-02-2013 tarihli kanal listesi güncellenmiştir..

3 Uydulu Setting
TÜRKSAT
HOTBİRD
EUTELSATW3

Btkcam 0.83-CCCAM 2.30/OSCAM 1.00-NEWCS 1.68-HACKSAT K.EY-RSS-PİP-RECORD-TELETEX-SATFİNDER KURULUDUR...

KULLANDINIZ CCCAM VB. SERVER VAR İSE YÜKLEMEDEN EVVEL BACKUPI YEDEĞİNİZİ ALMAYI UNUTMAYINIZ

FLASH WİZARD İLE BACKUPI YÜKLEYİN.

ERK@L

AÇILIŞ RESMİ

77478816.jpg

satcafesimenu.jpg

edit_preview.php

edit_preview.php

edit_preview.php

kanalmenu.jpg

edit_preview.php

erkl.jpg

ERK@L hocam,
500s cihazım kitlendi ve yeni image atmam gerekiyor...
Flashwizard ile yedeği aldım ama sanırım yazılım çökmüş tekrar kurdum yine açılmıyor...sadece ilk fotograftaki yerde kalıyo hiç bi şey yapamıyorum...
IP olarak bilgisayardan görüyorum serverı tekrar kurmak için ancak bana GÜNCEL BİR YEDEK İMAGE'nız var mı?
Bu image biraz eski... günceli varsa yonlendirebilirmisiniz

teşekkürler şimdiden

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Cevap: Gemini 4.70 DM 500S SATCAFESİ TEAM_BTKCAM 0.83 -CCCAM 2.30 -ÖZEL BACKUP-ERK@L

erkal ayrıldı siteden gelemez artık bu imageyi yükleyin yada forumu araştırın biraz kurtarma yazılımı yükleyip yedeğinizi geri yükleyebilirsiniz...

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator

@Dashibox,artık e1 cihazlara yeni image verilmemektedir.500s cihazlara yapılan en son backuplardan biriside asagıdaki gemini 4.7 dir.,
Dilerseniz forumdaki aynı imajı tekrar yükleyiniz,dilerseniz asagıda vereceğim backubu yükleyiniz.
Karar sizindir.
Gemini 4.70 DM500s No Time Bomb Maggy-HD_By meteor

mhatem2

Aktif Üye

ERK@L hocam,
500s cihazım kitlendi ve yeni image atmam gerekiyor...
Flashwizard ile yedeği aldım ama sanırım yazılım çökmüş tekrar kurdum yine açılmıyor...sadece ilk fotograftaki yerde kalıyo hiç bi şey yapamıyorum...
IP olarak bilgisayardan görüyorum serverı tekrar kurmak için ancak bana GÜNCEL BİR YEDEK İMAGE'nız var mı?
Bu image biraz eski... günceli varsa yonlendirebilirmisiniz

teşekkürler şimdiden

Forumlarda binlerce image var.onlardan birini seç kur,şayet uydu alıcı ile iletişim kurabiliyorsan mesele yok.cihaz çökmüş ise,loader ile kurman gerekir oda serial kablosu ile.bol şanslar.ararsan bulursun .sevgiler

yergun_002

Aktif Üye

teşekkürler ustad emeğine sağlık

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.