gittigidiyor

Goldmaster 1040/1045/1050 HD enigma2 Kurulumu (USB üzerine)

ERK@L

Aktif Üye
Goldmaster 1040/1045/1050 HD enigma2 Kurulumu (USB üzerine)

ALINTIDIR..
YÜKLEME TALİMATI:
AŞAĞIDAKİ EKLENTİ BÖLÜMÜNDEN DOSYALARI İNDİRİN.KULLANDIĞINIZ USB BELEĞİNİZİ BİLGİSAYARINAZA TAKIP FAT32 OLARAK BİÇİMLENDİRİN
AŞAĞIDAKİ DOSYALARI İNDİRİP ÇIKARTIN SIRASIYLA YÜKLMEME TALİMATINI UYGULAYIN.

TGZ-USB-Installer_V0.09 plugini cihaza yükle,

CreateMini_1.4 yönetici olarak çalıştır,ilk 2 resimdeki işlemleri(5 aşama)tamamla,dosyayı usb içine yolla.

usb'yi cihaza tak,TGZ-USB-Installer'ı plugin menüsünden çalıştır,KUMANDADAN 5 tuşuna bas,işlem bitince OK tuşuna bas,

KUMANDADAN 4 tuşuna sonra OK tuşu,bitince cihazı yeniden başlat,e2 otomatik boot eder.

e2 kullanmayacaksak,eklentilerden TGZ-USB-Installer yeşil tuş ile başlatıp,kumandadan 9 tuşu ile usb boot silinebilir...
**usb çıkartırsanız cihaz orjinal yazılımdan boot eder,tekrar takarsanız e2 ile boot eder**
e2 kurulum pdf'yi iyice inceleyin...

not:,1 veya 2 gb usb üzerine kurarsanız daha hızlı boot eder,ben 2gb usb kullanıyorum,70 sn.de açılıyor,aynı usb'yi mount ederseniz anlık kayıt yapabilirsiniz...

ENİGMA2 YAZILIM:
http://www.mediafire.com/download/lj37yvn1ocovf2u/HRNIGMAII_OPENPLI_MOD_BY_LUCIFER.rar

Ekli dosyalar

• TGZ-USB-Installer_V0.09.rar
    90.3 KB · Görüntüleme: 347
  • mgcmd_emu.rar
    353.9 KB · Görüntüleme: 282
  • 42_19_7_13_9_satcafesi.net.rar
    106.3 KB · Görüntüleme: 220
  • e2 kurulum pdf.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 399
  • CreateMini_1.4.zip
    131.8 KB · Görüntüleme: 309

casine

Aktif Üye
Kurulum talimatlarında yazılılımı rar olarak usb atmamız gerekiyor, indirdiğim yazılım rar olarak değil. Sıkıştırıp oyle mı atıyoruz.

elay24

Aktif Üye
enigma 2 hakkında

kimseden cevap alamadım sildim

Son düzenleme:

baysalgurler

Aktif Üye
şu enigma 2 yi anlatacak yokmu usb yi formatlıyorum olmuyo hangi dosya inecek hangisi atılacak iyi bir anlatım yok karıştırıp çorba yapmışşınız

omega

Vip Üye
şu enigma 2 yi anlatacak yokmu usb yi formatlıyorum olmuyo hangi dosya inecek hangisi atılacak iyi bir anlatım yok karıştırıp çorba yapmışşınız

kendini fazla kasma.
1:TGZ-USB-Installer_V0.09.rar dosyasını fat32 biçimlendirilmiş birtane usb diske at ve cihazına tak ekranda kırmızı tuş yükle ikonua bas.

2:Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra uydu alıcınızdan eklentiler bölümüne giriniz...

3:TGZ-USB-Installer seçeneği üzerinde ok tuşuna basarak plugini çalıştırınız....

4:Karşınıza gelen seçeneklerden uydu alıcınızın kumandasından 5 tuşuna basarak açılışta usb seçeneği ile yazılımın çalışması için gerekli dosyaları yükleyiniz.

5:Karşınıza gelen seçenek üzerinde kumandanızın üzerindeki ok tuşuna basınız...

6:Boot dosyası yükleme işlemi tamamlanmıştır ve kumandanız üzerinden ok tuşuna basarak devam ediniz...

7:BA - exists and OK seçeneğini gördüyseniz uydu alıcınızda açılışta usb takılı olduğunda otomatik olarak usb üzerindeki yazılımla açılacaktır...

8:Boot dosyalarını yükledikten sonra en az 1 gb hafızaya sahip bir flash belleğinizi FAT32 sisteminde formatlayınız ve cihazınızın modeline göre HD_1050_PVR_E2_HYPERION_v4_BACKUP yazılım verildi sizin cihazda gm 1050 ise HD_1050_PVR_E2_HYPERION_v4_BACKUP yazılımını indir netten içindeki 2 adet yazılım dosyasını zip ten çıkarıp usb diske at. Uydu alıcınızın usb girişine takınız ve elektrikten söküp takınız..

Bu işlemlerin hepsini yaptıktan sonra uydu alıcısı açılmasını bekleyiniz...

Enigma2 yazılımını kullanmaya başlayabilirsiniz..

enginkupeli

Aktif Üye
ben bi türlü kuramadım bana telden yardmcı olcak avrsa telıni yassın arayım

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.