gittigidiyor

Kamosonic DQCAM server kampanyası Ks-HD1512 SmartBox FULL hd uydu alıcı kampanyası

Musti85

Aktif Üye
Herkese merhabalar...

Bu sistemle 5 derece dogu SIRIUS ve 1 derece bati THOR da bulunan tüm paketleri aciliyor mu?

Simdiden tesekkürler...

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
dqcam cccam gibidir cccam çözüyorsa dqcamda çözr ama emin değili genel hıtbrt ve astra ağırlıklıdır

Musti85

Aktif Üye
dqcam cccam gibidir cccam çözüyorsa dqcamda çözr ama emin değili genel hıtbrt ve astra ağırlıklıdır

Cevabin icin tesekkür ederim.
Ama nasil emin olabiliriz?
Gördügüm kadari ile sizin cccam server, bu bahsettigim paketleri cözüyor.
Cihazi ona göre almak istiyorum, o yüzden cok kararsizim :(

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Cevabin icin tesekkür ederim.
Ama nasil emin olabiliriz?
Gördügüm kadari ile sizin cccam server, bu bahsettigim paketleri cözüyor.
Cihazi ona göre almak istiyorum, o yüzden cok kararsizim :(

dilerseniz paket değişikliği yapalım 200 yerine 230 tl ödersiniz 1 yıl cccam veririz üyelerimizi memnun etmek adına ...

emre88

Aktif Üye
hocam bende almak istiyorum ancak denemek lazım serveri 1 günlük verirmisin test ccam malüm her uydu sitelerde satılıyor bi arkadaş almış bi yerden hep donma kırılma varmış yani yanlış anlama ustam 1 günlük deneyip ondan sonra donma olmassa alalım

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
kamosonic 1512 ürün kampanyası

kamosonic 1512 ürün kampanyası sona ermiştir işyerimizden gün içerisinde 8 adet ürün kargoya verilmiştir
dqcam kampanyası sona ermiştir

talep doğrultusunda ürüne cccam eklenerek satış yapılabilmektedir...

ayselmurat

Aktif Üye
satın

usta chazı fuul komple kredı kartı ıle taksıtle almak ıstıyorum kapıda cekım yapğabılırmıuyyım cvp beklıyorums.a

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
usta chazı fuul komple kredı kartı ıle taksıtle almak ıstıyorum kapıda cekım yapğabılırmıuyyım cvp beklıyorums.a

180 tl cihaz,80 tl cccam biryıllık, 120 tl iptv bir yıllık

istediğin şekilde alabilirsin kredi kartına 9 taxit imkanı telefondan arasanız çekeriz
kapıda ödeme nakit oluyor

ayselmurat

Aktif Üye
tel

urunu almak ıstıyorum fakat ulaşamıyorum telefonlarınıza urunu kapıda odemelı kartla cekım yapmak ıstıyorum s.a

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
urunu almak ıstıyorum fakat ulaşamıyorum telefonlarınıza urunu kapıda odemelı kartla cekım yapmak ıstıyorum s.a

hocam köy servisindeydim yeni geldim arayın görüşelim beni arayan numaraları geri aradım bazıları açmadı telefonumu 0362 olanıda aradım eğer sizinse açan olmadı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.