DefenseWall Personal Firewall 3.11 + DefenseWall HIPS 3.11-17.1 mb

DefenseWall Personal Firewall - Dünyanın ilk korumalı alan tarzı kişisel güvenlik duvarı çözümü. Ortalama kullanıcılar kurulum zorlanacağı ve tipik bir güvenlik duvarı ve güvenlik programı kullanın. çoğu ortalama kullanıcı için program pop-up ve soruları kafa karıştırıcıdır. şans bir kullanıcının yanlış bir seçim yapacak ve malware onların sisteminize zarar izin her zaman vardır. DefenseWall Personal Firewall güvenlik programın farklı bir türüdür. Sen bile yüklü ve en yüksek güvenlik duvarı ve sistem koruması sağlayan fark etmez. DefenseWall HIPS (Host Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi) haklarını kısıtlama ve kısmi sanallaştırma kullanan bir korumalı alan yaklaşıma dayanmaktadır. Artık entegre bir güvenlik duvarı ile birlikte geliyor. Ne bu basit terimlerle demek zararlı dosyaları sisteminizde herhangi bir istenmeyen değişiklikleri gerçekleştirmek için veya herhangi bir istenmeyen bağlantıları yapabilmek için 'hakları' olmayacak olmasıdır.

Malware internet tarayıcıları, USB flash sürücüler, e-posta, multimedya istemcileri gibi çeşitli kaynaklardan kaynaklanıyor, IM, IRC, P2P ve VoIP. Tüm bu programlar otomatik olarak "güvenilmez" olarak DefenseWall HIPS işaretlenmiştir. malware girişimi bir "güvenilmez" programı yoluyla sisteminize yüklemek durumunda DefenseWall's dahili kısıtlamalar (HIPS) enfekte olma sistemi önleyecektir. Ve kötü amaçlı yazılım bir "güvenilmez" programı aracılığıyla bu ve bankacılık şifreleri finansal olarak bilgilerini çalmak için çalışırsa, Personal Firewall bileşeni eve çağırıyor malware soğuk duracaktır.

Ve en iyi parçası DefenseWall kutunun dışında sağ korur vardır. Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki teknik parçası bakın.

ve bugün DefenseWall Personal Firewall deneyin size güvenlik ve basitlik ikna olacak!

Neden ben zaten bir anti-virüs ve güvenlik duvarı varsa ben HIPS ihtiyacım var?
Güvenlik duvarları sizin ağ aktivite kontrolü, antivirüs bilinen zararlı modülleri sadece korur. Ancak yazar bunu bulaşmış olacak kadar anti-virüs bunları tespit edemiyoruz, bu yüzden hızla bu modülleri değiştirir. Size bir-it, hiçbir imza gerektirmeden, kötü niyetli yazılım her türlü (malware), bilinen ve bilinmeyen karşı proaktif şekilde çözüm korur HIPS ihtiyacımız var.

Teknik bölüm:
aşağıdaki gibi "güvenilir / güvenilmez" açısından, DefenseWall of Gelen Güvenlik Duvarı koruma işleri: Bu saldırı ve bu nedenle blok bu potansiyel bir kaynak olarak güvenilir bir sürecin bir dinleme bağlantı noktası dikkate alır. Sadece "güvenilmeyen" süreçlerinin dışında bağlı olmasına izin verilir. bir gelen saldırı durumunda, saldırgan sanal yönlendirilir. kurumsal ortamda, DefenseWall otomatik, 445, 136, 137 138 ve 139 bağlantı noktalarını açar. Ancak, güvenilmeyen süreçleri bu bağlantı noktalarına bağlanamazsınız. Tüm bu açıkları tarafından yayılırken malicous kodundan potansiyel zarar en aza indirir. Bir HTTP / FTP / SMTP / proxy sunucu varsa, güvenlik açığı istismar için potansiyel bir kaynak ve böylece enfeksiyon kaynağı olarak güvenilmeyen uygulamalar listesine eklenmelidir.

Özellikleri:

* Hayır modları (Firewall ve HIPS programlar ile görülebilir) öğrenme.
* Mininimal popup'lara.
* Üçüncü taraf güvenlik yazılımı ve programları ile uyumludur.
* Hayır liman ve prizler yapılandırmanız gerekir.
* Hiçbir uygulama sağlama yeniden hesapları.

OS: Win 7 XP/2000/Vista/Win
Dil: / Rusça İngilizce

http://filekeen.com/u5kub3pcjdgi/Def...l3.11.rar.html