gittigidiyor

kamosonic 1512 hd uydu alıcı cccam + ip tv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acemi27

Aktif Üye
Ben bu cihazı arkadaşıma aldım fakat cccam çalıştıramadım yotube giremedim eğer çalışırsa bende uydu
mu değiştireceğim bu kampanya daha uygun

Ben yeni aldım fakat ccamı ve youtube çalıştıramadım

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Ben bu cihazı arkadaşıma aldım fakat cccam çalıştıramadım yotube giremedim eğer çalışırsa bende uydu
mu değiştireceğim bu kampanya daha uygun

Ben yeni aldım fakat ccamı ve youtube çalıştıramadım

hem ccam hem youtube çalışmıyorsa internette sıkıntı olabilir ayrıca eski yazılım olabilir mart ayı yazılımını yükleyin ve internet bağlantınızı kontrol edin...

marem

Aktif Üye
sitenize üyeyim...karaköyden server satın almıştım.hiç memnun degilim.kanallar hop2 geliyordu.serverimin biraz daha süresi var.bitince kaliteli server arayacagım.arkadaşlara da tavsiye edebilecegim serverin sizde olduguna inanıyorum.mümkünse bir günlük test server rica edebilir miyim? hayırlı işler dilerim...

ayselmurat

Aktif Üye
ustam bende cıhazdan almak ıstıyorum yannız kapıda kredı kartıyla odemek ıstıyorum tam takım alcam server wıfı nasıl bılgılerımı gonderem

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ustam bende cıhazdan almak ıstıyorum yannız kapıda kredı kartıyla odemek ıstıyorum tam takım alcam server wıfı nasıl bılgılerımı gonderem

hocam sadece ptt ile kapıda ödeme yapabilirim ptt taxit yapmaz nakit alır
kredi kartı ile almak istiyorsanız lütfen 536 873 50 37 numaramızdan bizi arayın 9 taxit imkanı ile ürünü gönderebiliriz...

ibo50

Aktif Üye
merhaba ustam kamasonic 1512 icin yeni yazilim gelmis ftb den yükledim,dqcam kodlari gitti ayni eski kodlarimi yüklecem ve iptv kodlari nereye yüklecem flasch takiyorum eskiden takar takmaz kendi yüklerdi bu konuda bir aciklama yaparsaniz cok tesekkür ederim selamlar

fethikaan

Aktif Üye
hocam bende ccam destaği alabilirmiyim kahraman arkadaş dan aldım cihazı çok iyi bir makina şimdiden yardımların için teşekkürler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.