gittigidiyor

Kamosonic ks-1512 anket - görüşleriniz

KAMOSONİC KS-1512 ÜRÜNÜMÜZÜ NASIL BULDUNUZ ?

• Kullanılan toplam oy
    170

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
KAMOSONİC KS-1512 ANKET - GÖRÜŞLERİNİZ
şimdiye kadar siteden 100 lerce ürün satıldı
bu müşterilerimizin bazılarının yorumunu almak istedim
ürünümüzü nasıl buldunuz ? neler olmalı

seven64

Aktif Üye
ilk yorumu yapan ben olayim,
cok iyi bir cihaz, diger cihazlardan farki yok ve fazlaligi var mesela HD ,iptv kanallari
600 kanal ekleme imkani var ,hemen acmasi, youtube ve digerlerini yazmiyorum.
tek eksigi ccam ve iptv ayarlarini bilgisayardan otomatik atamiyoruz.
can sagligi diyelim, sonucta herkese tavsiye ederim, pisman olmazsiniz.

salman003

Aktif Üye
Güzel bir cihaz ama wifiye bağlanma sporun cozulse çok daha iyi olacak wifiye baglaniyor ama acmiyor yeni bir yazilim ile düzeltilebilir yinede guzel bir cihaz

kaptan38

Aktif Üye
bende almayı çok istiyorum ama elimde redline ts 300 ve gold master 1045 var onları elden çıkara bilirsem kesinlikle alacam

cms80

Aktif Üye
ürün güzel ama kumandası daha iyi olabilir ama onunda çaresi var ks 1506 kumanda uyuyormuş o daha klasik bir kumanda iptvyi elle eklemek beni biraz yordu daha basit olabilir

salman003

Aktif Üye
hocam flas bellek ıle nasıl eklıyoruz ip tv yı resımlı olarak anlatma ımkanı varmı varsa bılgı olarak cok ıyı olur bız kullanıcılar ıcın tsk

ercentilmen

Aktif Üye
Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Gold üye olmak istiyorum. Kampamyadaki cihazı en iyi hangi internet servis sağlayıcı ile kullanabilirim. ve veya Hangisini hiç aklımdan getirmemeliyim. Daha önce ttnet yavaşlıyor ve server yapınca günlerce kapalı kalıyordu.Cevap yazarsanız sevinirim. [email protected]

bekomehmet81

Vip Üye
ilk zamanlar çok güzeldi ama şimdi serverim bittigi için maçlarda yok işin dogrusu kumandası nerde derseniz apey aramam gerekecek hanım anten kablosunu bile sokmuş ben onu maçlarda kullanıyordum.

Nihatinho

Aktif Üye
Ben hersyini iyi buldum. Sirf Kanallarin kendisini siralamasini hic bulamadim cihazda, sirf favori listesi oldugundan bu tarafini beyenmedim. Yani 1'show, 2'atv gibi böyle ayari kast ediyorum umarim anlasilir anlatabildim :)

gunozkolayli

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba, Kamosonic HD 1512 yi bugün yeni aldım. Eve geldim , Motorlu çanak antenim var . Makinenin içinde 4 tane uydu yüklüydü ama ben motorlu kullandığım için bir türlü motor ayarını ve kanal ayarlarını yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Selamlar sevgiler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.