gittigidiyor

Tartışmaya ve üzerinde durulacak bir konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aleminkrali34

Aktif Üye
zaten adli sitede aciklamasi yayinlanoyor itiraf ozur tessekkur diye okursaniz daha iyi anlamaniza yardimci olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

aleminkrali34

Aktif Üye
bir kac gun uyeligini askiya almasaydiniz bu kadar karisiklik olmayacakti arkadaslik ugruna beni bile banlatti malum sitede

aleminkrali34

Aktif Üye
onu bu yola yiten muslum babanin yorumu demiski o kadar site gezdim daha calisan server gormedim yorumu bu laf uzerine bu yola girdi yoksa 1 ay once serverin ne oldugunu dahi bilmezken simdi dunynin degisik ulkelerinde uyelikleri var dun 5degisik server getirmisti beside aktif olup her biri biner kisilikti

siiera

Yönetici
forum kuralları gereği aynı ıp birden fazla üyelik yasak

konu kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.