gittigidiyor

E2 SeTTiNG CooLMeeN +iP TV 27.10.2014

hotbord_34

Aktif Üye
busata 2 lnb turksat 1 de her zaman ama bir daha yüklemedim ben kendi kanal listemde sorun yok

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Turksatın olmaması mumkun değil.Yoksa Turk kanallarını nasıl izlerim.? :)
Begennip begenmeme göreceli birşey,ama o konuda ben cok titizim.Görsellik benim için önemlidir.Bu yüzden en iyisini yapmaya kullanmaya calısırım.
Benim cihazda barryallende 12 tane imaj yüklü.
Kanallarda-kanal listesinde picon göstermeyen hiç bir imaj kurmadım kurmam.
Video formatlarının bazılarını oynatan bazılarını oynatamayan imaj kurmadım kurmam.
2 tane openpli imaj kurulu,ikiside secme openpli imajdır.Openplilerin cogu menude gezerken kasma yapar bende kurulu oalnlarda sıkıntı yok.Denerim kasma yapanları kurup kaldırırm.
Kısaca soyle boyle-orta halli-idare der kavramı beni sıkar.Bir sey yapıyorsan-kullanıyorsan en iyisi olmalı,zevk almalısın..!
Begenmenize sevindim.iyi seyirler.!!

mhatem2

Aktif Üye
Eline sağlık ustam.Mükemmel..sağol.sevgiler

NOT..İpTV'LER ÇALIŞMIYOR.BİLİNESİN DİYE YAZDIM.SEVGİLER

Son düzenleme:

tanner

Aktif Üye
bu akşam bende yükleyimo_k teşekkürler.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Eline sağlık ustam.Mükemmel..sağol.sevgiler

NOT..İpTV'LER ÇALIŞMIYOR.BİLİNESİN DİYE YAZDIM.SEVGİLER
Doğrudur,cunku bazıları gunluk ip tv lerdi,günlük olarak yayın adresi değişiyor.Ama bulduğunuz adresleri,fim-spor-belgesel vs diye uygun buketlere ekleyebilirsiniz.
Buketlere ip tv eklemeyi bilmeyen arkadas varsa o konudada,wep-ip tv bölümünde konu acarlarsa resimli olarak anlatabilirim.
İyi seyirler.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
29.10.2014 tarihli yeni setting 1.mesaja eklenmiştir.
Yeni settingte buket ve kanallar aynen değiştirilmeden verilmiştir.
Sadece ilave olarak 27.10.2014 tarihli settingte çalışmayan İP TV kanalları çalışır vaziyete getirildi.İlaveten Türkçe spor-sinema-film-belgesel İp Tv Kanalları eklen
miştir.
İyi seyirler.

nevzat4225

Aktif Üye
Cevap: Enigma2 Setting 42-23.5-19.2-16-7.0..Turksat4A

teşekkürler

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
İp TV bölümünde bulabilirsiniz.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Güncelleme
20.11.2014 Tarihli güncel Setting 1.Mesaja eklenmiştir.
Eski settinge ilave olarak ''ADuLTi'' Buketine 40 adet XXX Film eklenmiştir.Eklenen linkler Test edilmiş ve gayet takılmasız donmasız çalışmaktadır.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Settingi indirip kullanan arkadaslar,ip tv ler hakkında yorum yazarmısınız..
İp Tv ler zappingten sonra 5-6 saniye bekleyerek açılıyor.Bunun sebebi donma takılma yapmaması içindir.Normalde zapingten sonra kanal değiştirildiğinde 1 saniye içinde açmasıda sağlayabilirdim,fakat bu formatta donma takılmaya neden oluyor.
İp tv ler konusunda yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar..!!

cms80

Aktif Üye
sayın colmen bu uydu işini çok iyi bilmeme rağmen dm lerin pek çözemedim elime bir tane dm 800hd geçti bende bütün makinaları bir kenara bırakıp onu kullanmak istiyorum ama kanal listesi atma dışında başka bir şey yapamıyorum enigma2 nedir bende nasıl çalışır yardım edermisin

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
sayın colmen bu uydu işini çok iyi bilmeme rağmen dm lerin pek çözemedim elime bir tane dm 800hd geçti bende bütün makinaları bir kenara bırakıp onu kullanmak istiyorum ama kanal listesi atma dışında başka bir şey yapamıyorum enigma2 nedir bende nasıl çalışır yardım edermisin
enigma tabanlı uydu alıcıları,sınırsız özellik eklenebilecek kapasiteye sahip sisteme sahip uydu alıcılarıdır.Ugrasmak isteyince çok şey bulabilirsiniz.
Kullanmayı öğrenme konusunda bir anda öğrenilebilecek bir şey değil.
Ama enigma tabanlı uydu alıcıları-dreambox-pluginler bölümünü inceleyerek baslayabilirsiniz.
Gerisini zaten zamanla yapmayı öğrenirsiniz..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.