gittigidiyor

Next 2010 CIS Tiger HD

muratalar

Aktif Üye
Next 2010 CIS Tiger HD Cihaz ekranın da boot yazıyor cihaz açılmıyor ben buna nasıl yazılım bilirim hangi loader uyuyor buna nasıl yazılım yükleniyor yardım cı olursanız sevinirim

memoli1478

Yönetici
Administrator
incelemeye aldım arkadaşlar çözeriz

kamilabii

Aktif Üye
Next 2010 CIS Tiger HD Cihaz ekranın da boot yazıyor cihaz açılmıyor ben buna nasıl yazılım bilirim hangi loader uyuyor buna nasıl yazılım yükleniyor yardım cı olursanız sevinirim

sn.kemsat kardeşim merhaba benim uydu alıcımda yani next tiger de boot ve load yapıyor ve uydu alıcım açılmıyor,sizden bir yardım istiyorum.lütfen iyi günler.

siiera

Yönetici
yeni cihaz al faha iyi olur 10 yakın cihaz hurdalıkta

kamilabii

Aktif Üye
sn.kardeşim siiera ilgine teşekkürler,ama sen esas meseleyi bilmediğin için fikrini beyan etmişsin,çok sağol,aslında benim amacım çok pahalıya alınmış bu receverlerin canlanması için yapılmış olan yazılımları test etmekti,ama olmadı,yazılımı yapan arkadaşım çok yoğun çalışıyor ona destek olmak için sizlerden yardım istedim.uydu alıcısı çok iyi ama yazılım desteğini firma erken çekince herkesin elinde kaldı bu cihaz ve diğer modelleri,iyi akşamlar.

siiera

Yönetici
çözüm arıyorsan fabrikaya gönder yalnız 35 dolar masrafı var bilgin olsun ondan yeni cihaz al diyorum yok ben kendim uğraşırım diyorsan flaşı değişmen gerek yeniden prg atman lazım flaşa oda yok

siiera

Yönetici
teşekküre gerek yok yanlız next cihazlarda servis sorunu var bunu ben yaşadım 2010 gönderdim bana geri geldi bu cihazdan öncede iki adet cihaz gönderdim ücretini almada bana göndermediler neymiş efendim müşteri hatasıymış kabul ama diğer fırmalar kerizmi onlarda yapıyor cihazın masrafı neyse onu istiyorlar cihaz elime kavuşur sonra parası gider ama next tamirat 35 dolar diğer fırmalarda 35 tl
neden bunuda next satıcıları düşünsün teşekkürler

kamilabii

Aktif Üye
sn.yöneticim tekrar ilgine teşekkür ederim.aslında ben nextin merkezine çok gittim,hatta kemal beylede uzun sohbetler ettim,şimdi yanına zor gidiliyor,önce ahret sorularıyla karşılaşıyorsun,sonra para konusu giriyor,19500 cihazıma 230 tl fiyat istediler,zaten 40 tl benzin gitti ve telefon görüşmeside cabası,sağolsun edirneden yüksel akdoğan abim bana bedava yaptı,çok iyi bir insanmış.zaten cihaz 50 tl etmez ama ellerine düşünce seni zorluyorlar.sorun değil,sizinle sohbet etmek çok güzeldi.herzaman görüşme dileğiyle.iyi günler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.