gittigidiyor

redline ts 180 plus hd yazılım

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
yazılım : TS 180 PLUS (Last SW) Son Yazılım

2.1.61 son yazılım uydudan güncelleme geldi tkgs iptal edildi

Ekli dosyalar

• TS_keys.rar
    4.4 KB · Görüntüleme: 17

sevket63

Aktif Üye
Cevap: redline ts 180 hd yazılım

Arkadaşım bu yazılımı usb ile yükledim cihazım şu an açılır açılmaz reset atıyor kurtarmak için ne yapabilirim eski yazılımın adını degiştirip üst üste sıfıra basarak kurtarmaya çalıştım olmadı

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Cevap: redline ts 180 hd yazılım

yazılım yüklerken bi hata olmuş olmalı alıntı değil kendi yüklediğim yazılım olduğu için dosya sorunsuz dosyanın adını rom olarak değiştir 0000 tekrar dene açılması gerekiyor

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
uda son yazılımı key dosyasıdır
attachment.php

Ekli dosyalar

• ts180hdplus-th.jpg
    ts180hdplus-th.jpg
    9.5 KB · Görüntüleme: 168

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
tkgs hep cihazlarda sorun yaratıyor onun için uydudan güncelleniyor redlinede artık

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
en iyisini yaptılar sırf bu yüzden 30 adet redline iadesi yaptım ama şuan satışa devam çokta güzel alan arkadaşlarınada öneriyor çok iyi oldu şimdi piyasada 300 tl ye satılan cihazlara taş çıkarır nede olsa sunplus işlemcili :)

orbit

Aktif Üye
Bugün TS 180 HD Plus modelini aldım, TRT HD ve yabancı HD kanalların çoğunda ses yok. Ses formatı AC3 (Dolby Digital) olan tüm HD kanallarda ses yok. Araştırmalarıma göre aynı sorun Redline'nin çoğu modelinde var. Firmayı aradım işlemciden kaynaklı sorun olmuştur dedi, açıkçası hiç mantıklı gelmedi. Birçok kanalı bu şekilde sessiz izlemek hiç hoş değil. Bu yüzden yarın iade edeceğim.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
ürünün işlemcisi 1506 ve ac3 desteği yok buyüzden ucuz bu cihazlar örneğin trt hd yayında ses gittiği zaman audi seçeneğinden dili değiştirin orjinal ses çıkar türkçe yayınlarda ise sorun olmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

orbit

Aktif Üye
ürünün işlemcisi 1506 ve ac3 desteği yok buyüzden ucuz bu cihazlar örneğin trt hd yayında ses gittiği zaman audi seçeneğinden dili değiştirin orjinal ses çıkar türkçe yayınlarda ise sorun olmaz

Yanıt için teşekkürler. Kullanım klavuzunda ac3 formatını desteklediği yazıyor. Ama içinden çıkan kullanım klavuzu baya bir eski cihazlara ve genel olarak yapılmış. Yani tüm cihazlara aynı klavuzu koyuyorlar. Yine de internetten araştırdım ve işlemcinin özelliklerinde ac3 formatını desteklediğini gördüm. Burada tüm bilgileri yazıyor http://www.download-firmware.net/uploads/New1506Series.pdf

orbit

Aktif Üye
Güncelledim, her şeyi denedim ama nafile. Problemi söyleyince firmanın teknik destek ekibi hiç şaşırmadı, işlemciden kaynaklıdır, aldığınız yere geri götürün dedi. Cihaz çok iyi, ama sessiz kanal çok ve her geçen gün giderek de artacak. Hepsiburada'dan almıştım yarın veya sonraki gün iade ederim artık. İlginiz için teşekkürler.

aydin22

Aktif Üye
ustam ben yükledim wifi interneti tanimiyor sorun var yazilimda V15.88

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.