gittigidiyor

Dm_800_hd_pvr_sim 3_estar_klon_openpli 2.1_trs55

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
DM800 HD PVR SİM3 ESTAR KLON KURULUMU
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
MEDYA KURULUMU
PİCON KURULUMU
SADE YAPTIM BİŞİ YÜKLEMEDİM YÜKLEMEK İSTİYEN VERDİKLERİMDEN YÜKLİYE BİLİR EKLENTİLERDEN YÜKLİYE BİLİR
CCCAM_BTKCAM_OSCAM-YMOD_OSCAM-YMOD-FULL-LOG_YÜKLÜDÜR CALIŞIYOR YÜKLEMEK İSTİYEN EKLENTİLERDEN YÜKLİYE BİLİR
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 69KB.
12VB9A.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 70KB.
oY0lPm.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 60KB.
dW8Ej4.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 48KB.
EzrMlA.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 43KB.
12V0PA.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 76KB.
VgPRpZ.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 76KB.
qmjn9R.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 70KB.
6lrGYv.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393 and weights 68KB.
N9lJYX.jpg

yunus03

Aktif Üye
edit:coolmeen

Tesekkur etmeyi bilmiyorsanız lüfen saçma sapan şeyler yazarak emek veren insanların moralini bozmayınız..!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
????******____---??????

Yunus sizin tesekkür etme şekliniz bumudur.?
İnsanlara burada karşılıksız olarak yardım etmeye çalışıyoruz siz ise bir tesekkur etmek yerine sacma sapan seyler yapıyorsunuz.
Bu sefer sadece ikaz ediyorum,ikincisinde ceza alırsınız.!!!!

yunus03

Aktif Üye
emirdağ da böyle insan bulamazsın dostum.yine de saolasın ...tşk.ler.biz bu sitenin dostuyuz düşmanı DEĞİL OK..

handol

Aktif Üye
selam
ustalar su linki bir zahmet yeniden yüklermisiniz silmisler bende yükleyemedim indirecektim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.