gittigidiyor

Redline Ts Tiger Dönüşüm Yazılımları

memoli1478

Yönetici
Administrator
tiger dönüşüm v36.69 topten ok iptv reset sorunu giderilmiştir

Serhat gulhan

Aktif Üye
Mrb bu donusumlerden hangisi redline ts 80 hd plus le uyumlu lutfen yardimci olun ayrica usb ile donusum olurmu tesekkurler

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
ts 100 cihazı olanlar,ts3000 in yazılıını atsalarda olurmu yani..?

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Tesekkurler dertli usta..
Bi sorum olacak redline konusunda,benim cihazda suan kendi orginalyazılımı ts100 yüklü.Gecenlerde tigere dönüştürmüştüm fakat ip tv ler ve you cam vs vs aktif edemedim sonra tekrara geri ts 100 orginal yazılımına geri döndüm.Suan sadece eutelsat e7' derecedeki kanallar acık.
İp Tv lerede ve diğer seylerden faydalanmak için hangi yazılımı kullanmalıyım,yada dönüştürmeliyim bilgi verebilirmisin..
Allah cc razı olsun..

dertli36

Aktif Üye
Tesekkurler dertli usta..
Bi sorum olacak redline konusunda,benim cihazda suan kendi orginalyazılımı ts100 yüklü.Gecenlerde tigere dönüştürmüştüm fakat ip tv ler ve you cam vs vs aktif edemedim sonra tekrara geri ts 100 orginal yazılımına geri döndüm.Suan sadece eutelsat e7' derecedeki kanallar acık.
İp Tv lerede ve diğer seylerden faydalanmak için hangi yazılımı kullanmalıyım,yada dönüştürmeliyim bilgi verebilirmisin..
Allah cc razı olsun..

redline ts3000 yazılımını dene tabi daha önce denemediysen şimdi dene derim

memoli1478

Yönetici
Administrator
paylaşım yapan uyelere usb mod dönüşüm desteyi verilecektir
şuan ensatabil yazılımlar belli az çok herkes biliyor istar tiger samsat gneant
bunlar en satabillerdir bu yazılımlar normal mod yazılımlar dönüşüm yapan arkadaşlar
sadece usbden atabilir dönüşüm olmayan cihazlar
rs232 den atacaktır usb mod yazılımlarda herşey usbden yapılır kolay gelsin arkadaşlar

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Satın aldığım zaman üzerinde gelen yazılım ts3000 di.1seneye yakın kullandım,sonra orginale döndüm.Sonra tiger ip tv li ve serverli yazılım verdi deyince tigere cevirmiştim,ama ip tv olmayınca orginale geri döndüm.2aya yakındır böyle kullanıyorum.
İp tv li baska yazılım olursa hemen gececegim :)

dertli36

Aktif Üye
ISTAR V3658 DÖNÜŞÜM deneyin coolmeen usta

Serhat gulhan

Aktif Üye
Slm alkm arkadaslar uydu alicisi alicam redline mi yoksa tiger mi hangisi daha iyi tesekurler

memoli1478

Yönetici
Administrator
kamasonik nexten daha iyi benim görüşüm :)

byhasibo

Aktif Üye
bu yazılımlar 180HD+ a uyar mı ? hangisini yüklemeliyim benim cihaz çok reset atıyor şuan 14.56 yazılımı var ayrıca tiger yazılımlarında youtube varmı yoksa ufaklık beni duman eder keloğlan sevdası yüzünden

erkand

Aktif Üye
merhaba adminim redline ts 180 hd plus tiger donusumum yazilimi hangisidir

Bashanli

Aktif Üye
Redline ts 7500 Tiger yazılımında özel ip tv usb takılıyken kanallAr açılıyor ama cihaza keydetmiyor usb çıkarıldığında kanallar kayboluyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.