gittigidiyor

free cccam server full açık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kanka388

Aktif Üye
Teşekkürler...

sasma

Aktif Üye
Web sitesi
www.igri.name
bende Bulsat calisiyor halla arkaaslar, ama arada sirada kesinti oluyor, dediyim gibi sadece isteyen forum uyelerine birer user yapilirsa daitilamaz ama yine de siz bilirsiniz bende yeniyim aslinda bu islerde.
Aslinda bulsat kulaniyordum ama bir rus sitesinden cccam aliyordum kesintisiz bakiyodum ama odemeli boyle free olursa cok iyi olur ben sadece bulsat bakiyom oda ara sira.
Odemeden bakabildimyim icin cok teskurler serveri daitana eline yuregine saglik :)

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
bende Bulsat calisiyor halla arkaaslar, ama arada sirada kesinti oluyor, dediyim gibi sadece isteyen forum uyelerine birer user yapilirsa daitilamaz ama yine de siz bilirsiniz bende yeniyim aslinda bu islerde.
Aslinda bulsat kulaniyordum ama bir rus sitesinden cccam aliyordum kesintisiz bakiyodum ama odemeli boyle free olursa cok iyi olur ben sadece bulsat bakiyom oda ara sira.
Odemeden bakabildimyim icin cok teskurler serveri daitana eline yuregine saglik :)

dilerseniz size uygun fiyata cccam server hizmeti sağlayabiliriz...

dragon22

Aktif Üye
SASMA ben bu forumdan mayısta ücretli server aldım...çokta memnunum...senin bahsettiğin bulsat pakedin birkez kesildiğini görmedim...yani gayet stabil...bunu sana satıcısı olduğu için digimy'in söylemesi başka paraverip kulanan benim söylemem başka olur diye yazıyorum....niyetin varsa teredütsüz alabilirsin kardeşim...mesajını görünce yazma gereği duydum...iyi günler...

cilginyurekli

Aktif Üye
SASMA ben bu forumdan mayısta ücretli server aldım...çokta memnunum...senin bahsettiğin bulsat pakedin birkez kesildiğini görmedim...yani gayet stabil...bunu sana satıcısı olduğu için digimy'in söylemesi başka paraverip kulanan benim söylemem başka olur diye yazıyorum....niyetin varsa teredütsüz alabilirsin kardeşim...mesajını görünce yazma gereği duydum...iyi günler...
Güzel bilgiler için teşekkürler gece gündüz sizin için nöbetteyiz

komando38

Aktif Üye
Arkadaslar next tango plus a nası girecez adresi tam bi aciklama yazabilirmisiniz

byskandal

Aktif Üye
açan kanal var mı arkadaşlar varsa hangi uydu da hangi kanalları çözüyor?

supermax

Aktif Üye
açan kanal var mı arkadaşlar varsa hangi uydu da hangi kanalları çözüyor?
size tek tek yazalım hocam isterseniz tüm kanalı :)
adam serveri bedava vermiş denemek yerine kanal soruyorsunuz sizin gibi hazzırcı hiç görmeedim olmassa gelelim cihazınıza biz yükleyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.