gittigidiyor

Samanyolu kanalları tamam Türksat ta sonlanıyor

hurzati

Aktif Üye
Hiçbir mesajınıza mudahale etmeden ve konuya dahil olmadan sizleri takip ediyorum, sizde lütfen anlayış göstererek seviyeli yorum yazın konuyu yanlış yerlere saptırmayın axi taktirde konuyu kapatmak zorunda kalacağım,
sizlere şöyle bir açıklama yaparak kendi mesajıma noktayı koyacağım
zamanında sohbete gittim cemaate orada dini bilgilerimi geliştiriyordum, ama yaklaşık son 4 aydır gitmiyorum
sebebi ise sohbetin bir amacı vardır sohbet edilen yerde ALLAH ın kelamı konuşulur ve o binanın üzerinde melekler bize dua eder son sohbetlerde tamamen akparti
kötülendi ve sohbet siyasete dönüştü
bende artık meleklerin bizimle olmayacağını orada dua etmeyeceğine inandığım için ayrılmak zorunda kaldım

hepinizi çok seviyorum saygı ve sevgilerimle

digimy

usta kusura bakmayın ama siz çok gec uyanmışsınız ama buna da şükretmeliyız.aslında müslüman çok uyanık olmalı.bu yapı müslümanın parasıyla müslümana ihanet ediyor.dış ülkelerde bu memleketin müslümanlarının parasıyla okullar açıldı fakat okullar hep geri kalmış ülkelerde açıldı.açılan okullar o ülke şartlarına göre süperdi.bu okulların amacı o ülkede yetişen süper beyinleri abd ye kazandırmaktı.yani abd kendisine hizmet edecek super beyinleri fetullah kanalıyla bu ülkenin saf müslümanlarının paralarıyla kazanmaya çalışıyor.bu okullarda eğitim dili zaten ingilizce.türkçe bu okullarda yabancı dil olarak okutuluyor. bu okullarda okuyan yabancı çocuklar her yaz devresinde türkiyeye getirilerek türkçe yi iyi konuşmaları sağlandı. öyle ki samanyolu tv sinde bu yabancı çocuklara türkçe şarkı ve türkü bile söylettiler. abd tarafından fethullah gülene açtırılan bu okullar yıllardır dış ülkede faaliyet gösteriyor.acaba hiç aklınıza geliyor mu, bu okuldan mezun olan kaç kişi türkiyeye gelip bu ülkeye hizmet ediyor.malasef hiçbir çocuk bu ülkeye gelmiyor.bunların süperleri büyüyünce burs adı altında abd ye götürlüyor ve abd hizmet ettiriliyor.

aslında müslümanın fethullah gülen dinler arası diyalog safsatasını ortaya atınca daha doğrusu attırılınca foyasını anlaması gerekirdi.müslümanlığın şartlarından biri peygamberlere imandır.Allah cc nin peygamberler tarafından insanlığa gönderdiği tüm dinler islam üzerinedir.hz.musa ile gönderilen musevilik ve hz. isa ile gönderilen isevilik islam üzerinedir ve haktır.bizler de hem o peygamlerin ve dinlerin hak olduğuna inanırız.ama o dinlerin bozulmamış hallerine inanırız.
ama islamiyet geldi tüm dinler iptal oldu.islamiyet cihanşümuldür.yani islamiyetten önceki tüm dinlerin hükmü kalmamıştır.öyle ki bir hadisi şerifinde peygamber efendimiz; hz musa dirilse gelse bana tabi olacaktır buyurmuştur.

hal böyleyken fethullah gülen, dinler arası diyalog safsatasıyla müslümanlara islam dışındaki dinlerin de hak olarak kabul ettirilmeye çalışılmaktadır. ama bunun her cuma hutbede ''Allah katında din islamiyettir'' hükmüne aykırı olduğunu acaba kaç müslüman farkına varmıştır.diyalog adı altında, Allahın kabul etmediği islam dışındaki tüm dinlerin de hak olduğu bizlere kabul ettirilmeye ve inandırılmaya çalışılmıştır. öyle ki islamiyetle sadece nufus cüzdanında islam yazdığı için islamiyetle ilgisi olan ama sadece küfre hizmete eden bazı prof. lar bugünkü yahudi ve hırıstiyanların da cennete gireceğini tv lerde söyleyebilmişlerdir.hele yaşar nuri gibi kalbi tamamen kararmış olanlar daha da ileri derek cehennemin çoğunun müslümanların olacağını bile söyleyebilmiştir.

fethullah gülenin son bedduasıyla hala uyanmayan ve gerçeği anlamayan müslüman imanını yeniden gözden geçirmelidir diye düşünüyorum.

yukarıda bir admin forumda hakaret ve küfür olmadıkça her yorum yazılabilir diye yamış.sanırım bu admin küfrü sövme olarak algılıyor.dini bilgiler adı altında forumda yazı yazan haluk gümüştabak adlı kişinin yazdıkları da aslında tam bir küfür.islam adı altında bu kişi buran buram küfür kokan yazılar yazmakta forumda.bazan saf kişilerde adama teşekkür ediyor.böyle yazılara nasıl izin veriyorsunuz forumunuzda bunu da anlayamıyorum.

yorum biraz uzun oldu.
herkese selam ve saygılar.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
hocam siz açılımı geniş kapsamlı yazmışsınız bukadara gerek yok aslında herkes kimin ne olduğunu biliyor alt tabakadaki hizmet gönüllüleri dürüst olduğuna inanıyorum yükardakilere ise kesinlikle bişey diyemem göz görmeden kim ne derse desin yorum yapamam

ALLAH hepimize selamet versin

cilginyurekli

Aktif Üye
usta kusura bakmayın ama siz çok gec uyanmışsınız ama buna da şükretmeliyız.aslında müslüman çok uyanık olmalı.bu yapı müslümanın parasıyla müslümana ihanet ediyor.dış ülkelerde bu memleketin müslümanlarının parasıyla okullar açıldı fakat okullar hep geri kalmış ülkelerde açıldı.açılan okullar o ülke şartlarına göre süperdi.bu okulların amacı o ülkede yetişen süper beyinleri abd ye kazandırmaktı.yani abd kendisine hizmet edecek super beyinleri fetullah kanalıyla bu ülkenin saf müslümanlarının paralarıyla kazanmaya çalışıyor.bu okullarda eğitim dili zaten ingilizce.türkçe bu okullarda yabancı dil olarak okutuluyor. bu okullarda okuyan yabancı çocuklar her yaz devresinde türkiyeye getirilerek türkçe yi iyi konuşmaları sağlandı. öyle ki samanyolu tv sinde bu yabancı çocuklara türkçe şarkı ve türkü bile söylettiler. abd tarafından fethullah gülene açtırılan bu okullar yıllardır dış ülkede faaliyet gösteriyor.acaba hiç aklınıza geliyor mu, bu okuldan mezun olan kaç kişi türkiyeye gelip bu ülkeye hizmet ediyor.malasef hiçbir çocuk bu ülkeye gelmiyor.bunların süperleri büyüyünce burs adı altında abd ye götürlüyor ve abd hizmet ettiriliyor.

aslında müslümanın fethullah gülen dinler arası diyalog safsatasını ortaya atınca daha doğrusu attırılınca foyasını anlaması gerekirdi.müslümanlığın şartlarından biri peygamberlere imandır.Allah cc nin peygamberler tarafından insanlığa gönderdiği tüm dinler islam üzerinedir.hz.musa ile gönderilen musevilik ve hz. isa ile gönderilen isevilik islam üzerinedir ve haktır.bizler de hem o peygamlerin ve dinlerin hak olduğuna inanırız.ama o dinlerin bozulmamış hallerine inanırız.
ama islamiyet geldi tüm dinler iptal oldu.islamiyet cihanşümuldür.yani islamiyetten önceki tüm dinlerin hükmü kalmamıştır.öyle ki bir hadisi şerifinde peygamber efendimiz; hz musa dirilse gelse bana tabi olacaktır buyurmuştur.

hal böyleyken fethullah gülen, dinler arası diyalog safsatasıyla müslümanlara islam dışındaki dinlerin de hak olarak kabul ettirilmeye çalışılmaktadır. ama bunun her cuma hutbede ''Allah katında din islamiyettir'' hükmüne aykırı olduğunu acaba kaç müslüman farkına varmıştır.diyalog adı altında, Allahın kabul etmediği islam dışındaki tüm dinlerin de hak olduğu bizlere kabul ettirilmeye ve inandırılmaya çalışılmıştır. öyle ki islamiyetle sadece nufus cüzdanında islam yazdığı için islamiyetle ilgisi olan ama sadece küfre hizmete eden bazı prof. lar bugünkü yahudi ve hırıstiyanların da cennete gireceğini tv lerde söyleyebilmişlerdir.hele yaşar nuri gibi kalbi tamamen kararmış olanlar daha da ileri derek cehennemin çoğunun müslümanların olacağını bile söyleyebilmiştir.

fethullah gülenin son bedduasıyla hala uyanmayan ve gerçeği anlamayan müslüman imanını yeniden gözden geçirmelidir diye düşünüyorum.

yukarıda bir admin forumda hakaret ve küfür olmadıkça her yorum yazılabilir diye yamış.sanırım bu admin küfrü sövme olarak algılıyor.dini bilgiler adı altında forumda yazı yazan haluk gümüştabak adlı kişinin yazdıkları da aslında tam bir küfür.islam adı altında bu kişi buran buram küfür kokan yazılar yazmakta forumda.bazan saf kişilerde adama teşekkür ediyor.böyle yazılara nasıl izin veriyorsunuz forumunuzda bunu da anlayamıyorum.

yorum biraz uzun oldu.
herkese selam ve saygılar.
Yorumunuz için teşekkürler herkez fikrini söylemekte özgür yanlış bişey düşünebilir ters söyleyebilir kendimize göre bizde kendisine yanlış düşündüğünü iletmeliyiz kendisine siteden atmak çözüm değil sizde sizde yanlış düşündüğünün sebeblerini sıralamısınız emeğinize sağlık.bazı yazdıklarınıza katılmasamda saygı duyuyorum

bobom

Aktif Üye
ünlü bi çizgi filim vardı küçükken seerderdik elinde kılıncı aslanı vardı sihirli bi söz söylerdi
yenilmez olurdu gölgelerin gücü adına güç bende artık güç artık iktirdarda yüzde 50 oy verip
güc bende artık diyen cumhurbaşkanı tayip erdğoan güç onda artık ne derseni boş artık boşunuz çenenizi yormayın asarım derse asar keserim derse keser geçti artık bor un pazarı sür eşşeğini niğdeye demişer

dragon22

Aktif Üye
forumun kuralları var...uymayan banlanır...yani atılırsın çıkarılırsın....pekii ülkenin cumhurbaşkanının bir formun kuralları kadar dokunulmazlığı olmayacakmı...yani küfür hakaret iftira serbestmi olsun...sizin anladığınız domokrasi özgürlük buysa kalsın kardeşim ben almayayım....adam istanbula belediye başkanı olduğundan beri ülkede bazı kesimler guruplar generaller medya patronları işadamları erdoğanı kabullenemediler sürekli red ettiler...başbakan oldu yine aynı tavır...cumhurbaşkanı oldu nefret artarak devam etti.....bu gruplar önceleri dini bahane ettiler...arasıra dürterek askeri üzerine saldılar...bu işler para etmeyince gezi olaylarını orginize ettiler...deviremiyince pensilvanyadaki emekli hocayı devreye soktular..17-24 aralık kumpasını yapıp kesin bir sonuç beklediler...hayalkırıklığı yaşayan iç ve dış tayyip düşmanları son olarak pkk'yı devreye soktular...bunuda apoya rahmen yaptılar.......bugün onu diktatörlükle eleştirenler kenan evren darbe yaptığında neredeydiler...neden gık'larını dahi çıkaramadılar.....ileri domokrasi özgürlük diyen şahsiyetler28 şubatta neden sesiniz soluğunuz çıkmadı.....fetullah gülenin methiyeler dizip yağlayıp yıkadığı ÇEVİK BİR'e yolladığı mektupları hocanın baskı görüyoruz ölüyoruz bitiyoruz diyen tv'lerdeki yandaşları neden acaba bahsetmezler eleştirmezler.....bugün özgürlük yok deyip özelime mudahale ediliyor diyenlere bakıyorunda maşallah rakı şarabın dibine vuranllarda hergece başka hatunun koynunda sabahlayanlarda gelirine gelir katıp şükretmeyende onlar...her türlü fırıldak işleri yap utanmadan sıkılmadan zaten bunlar şoyleydi böyleydi diye gazetelerinde manşet at....yemezler aydın doğan yemezler can dündar bekir çoşkun emin çolaşan...bu millete 80 yıl yedirdiniz artık bu millet bu halk yemiyor...bu kafayla gidersenizde oynadınız oyunların içinde kaybolup gideceksiniz...tıpkı m,emin karamehmetin cem uzanın fetullah gülenin gittiği gibi....bir mahalleye bir kabadayı yeter...bundan sonra böyle...kimse heveslenmesin...

cilginyurekli

Aktif Üye
Cumhurbaşkanına saygı esastır. Hakaret edilemez. Edenin cezası verilir.halen fetoğa laf edenler var.kuzu ciğer sarması olan kimdi bunlarla 2 yıl öncesine kadar samanyolunda akp aleyhine yayın yaparken alkış tutuluyordu Akp liler tarafından hangi çıkarları oluşmadki bi anda hocamız dedikleri pesvilvanya el öpmeye gittikleri terorist oldu heryere girmişler diyorlar kimin iktidarında cemaat heryere girdi CHP MHP iktidarındamı? Aydın Doğan kanallarında akp lehine yayınları yaparken iyiydi biraz eleştirince ondan kötüsü yok Tayyip Erdoğan desteklemiyorsan vatan hayinisiz bu kadar açık mesala ben Tayyip Erdoğanı sevmiyorum. Bana dinsiz diyen arkadaşlarım var.düşman olarak gören var. Ülkeni sevmiyorsun diyen var yani lu sonuç çıkıyor yüzde50 müslüman ve vatansever yüzde50 dinsiz ve terorist dış güçleri destekliyor. Farkındamısınız akp eleştirebilen kanal nerdeyse yok doğan grubu Samanyolu ve bugun tv vardı. Bugun tv kapandı Samanyolu öyle doğan kanalları böyle devam ederse orayada kayyum gelir. Gerçi seçimden sonra hürriyet özür diledi korkudan kapanır el konur diye korkusundan

dragon22

Aktif Üye
ÇILGINYÜREK sen öyle diyorsunda arkadaşım ben aksine tersini düşünüyorum....bulunduğum çevrede olsun toplu taşımada bir toplantıda olsun muhabbet ederken ak partiye oy verdiğini veya onun bir icratını yaptığı güzel birşeyi dile getirdiğinde tepki görüyorsun ses tonları deyişiyor kaşlar çatılıp senin söylediğinin aksine hayinlikle suçlanıyorsun...butür olaylarla bende karşılaştım... ak partiye oy verdiğinden ötürü karşılaşan vatandaşlar gördüm tanıdım...aksine bir mahalle baskısı ayıplama dışlama mhp'lilerden chp'lilerden var..son birkaç yıldırda özellikle sosyal medyada cemaat taraftarlarından benzer şiddetli eleştirilere maruz kalınıyor...bu yanlız benim şahsımla ilgili bir konu deyil... genelleme yapılınca vatandaşın bir kendine yapılan vebalı muamelesi iki ak parti nezlinde tayyip erdoğana yapılanlanlar ile hükümetin diğer pozitif icraatleriyle birleşince ortaya %50 gibi bir rakam çıkıyor...tayyip erdoğan benim babam deyil amcamda deyil dayım hiç deyil fakat bu yerlerde sürünen aç bir ülkeyi ayağa kaldırdı..ülke tarihinde görmediği yatırımları gördü...bu yapılanlara kör olamam....haa kimsede tayyip erdoğanı sevmek zorunda deyil...babasını anasını çoluğunu çocuğunu sevmeyen ilgilenmeyen insanlar gördüm başbakanı cumhurbaşkanını eşi kızı oğlu ailesi sevsin...senin sorduğun kuzu sarma sorusunu tersten alırsak çılgınyürek...11 yıl bu ak partili bakanlar bir iğne çalmamışlar 11 yıl namuslu namuslu çalışmışlar....sonra 4 bakanın 4'dü birden 17 aralık 2013'te hırsızlık yapmaya karar veriyorlar....bunda başarılı olamadıklarını görüp 25 aralıkta ülkenin mega yatırımlarımlarının mütahitlerini içeri tıkmak için tutuklama kararı çıkarıyorsun....babasına ulaşmak için oğlu bilal erdoğanı sevcılık tutuklama maksadıyla ifadeye çağrıyor.....bu şuna benziyor...adam evleniyor eşinin onu aldattığından 11 yıl sonra haberi oluyor...üstelik bu adam polis savcı hakim olduğu halde...bunlar neden oluyor biliyormusun çılgınyürek...a-dershaneler kapanacak diye..b-ak partiden cemaatin istediği 50 milletvekilik kontenjanın kabul edilmemesi..c-MİT müşteşarlığının verilmemesi başta olmak üzere 7 şubat mit krizinide sayabiliriz....tayyip erduğanın samimi olarak ne istesinizde vermedik lafı bir sitemdir..fakat cemaatin bu aç gözlülüğünden ve amelsizliğinden kaynaklanmıyor..bunları yapmalarını isteyen şuan yatıp kalktıkları abd istediği için yaptılar..bu yaptıkları hayinliklerinden dolayı türk halkı fetullah gülen ve şuan pensilvanyada bulunan yandaşlarını hiçbir zaman afetmeyecek...bugün olanları dönen dolapları 5-10 yıl sonra daha net göreceğiz... tayyip erdoğanın dik duruşunu ve halkın onun arkasında basıl durduğunuda göreceğiz...aydın doğan konusuna girmek istemiyorum...onunla ilgili düşüncemi ve onu oraya kimlerin getirdiğini başkazaman yazarım....iyi geceler...

cilginyurekli

Aktif Üye
Kanallar kapandı arkadaslar dragon söylediklerinin hiç birine katılmıyorum akp eleştirebilecek kanal kalmadı artık yanlışlarını söyleyecek Esad yaptıklarını izleyin Suriye karışmadan önce kim eleştiryorsa medya olarak gazete kapattırdı tv leri kapattırdı. Sonra ne oldu sonuç ortada erdeğanda aynı yolda devam ediyor halk korktu oy verdi aman ülke için Suriye olmasın istikrar olsun diye ama bu yazdıklarımı bi kenara yazın ülkenin sonu hayırlı değil algı yönetimi çok güzel işliyor çıksa erdeoğanda abdullah Öcalan pkk değil salıyorum dese inan destekleyenler çıkar bu ülkede açılım süreci dediler millet alkışladı sonuç 190 şehit güneydoğuda sürekli sokağa çıkma yasağı var çözüm sürecinde hepsi şehre indi her ülkede muhalefet gereklidir. Muhalefet olmasa askeri ücret 1300 olurmuydu?
AKPLİ arkadaşlar diyorki 100 günde yapacaklar diyor bak akp ye arkadaşlara diyorumki 13 yıldır chp-mhp mi iktidardsydı?
7 Haziranda muhalefet yerden yere vuruyordu olur mu 1300 ytl atmayın kaynak nerde diye sonraki seçimde ne oldu da askeri ücreti artırcam dedi akp13 yılda çalışanlar için hiç bişey yapmadı emin olun hep işverenle çalıştı. Esnek çalışmagı kanunlaştıran akp dir. Her sözleşmede koz olarak kullandığı esnek çalışmadır. Esnek çalışma teklif ediliyor sendikaya sendikaga sendika kabul etmeyince o zaman daha az zam isteyin diyorlar bi arkadas yazmış işverenlere arası iyi değil nasıl iyi olmasın benim derdim cemaat değil akp ile cemaat beraberken de eleştiriyorumdum samanyolunda akp propagandası yaparken de izlemiyordum şimdide izlemem açılsa bile sadece medya kanalların kapanmasına karşıyım.türkiyede pkk propagandası yapan kanallar var imc tv var hiç izledinizmi?
Asıl terorist onlar niye bişey yapılmıyor.bi kere ceza bile vermediler. Görürsünüz biraz zaman geçsin çözüm süreci buzdalabından çıkacak çoğu yine destekleyecekler yine pkk şehire dolacak başkanlık sistemi için referandum yapılacak medya algı operasyonu ile evet diyecek çünkü hayır diyecek eleştirecek bi kanal kalmadı ülkede türkiyede özerklik gelecek güneydoğu pkk verilecek yazın bi kenara not edin bu söylediğimi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.