Eğer sık seyahat ediyor ve havaalanlarında internetsiz kalmamak istiyorsanız, haftanın pratik uygulama önerisi videomuzdaki WiFox uygulamasına göz atmanızda fayda var.

Havaalanlarında uçağımızın saatini beklerken geçirmemiz gereken epey bir vakit olabiliyor. Böylesi anlarda tabii ki internette dolaşmak, işlerimizi halletmek istiyoruz. Ancak kabul etmek gerekir ki çoğu havaalanının umumi Wi-Fi noktaları çok kişinin bağlanmasından dolayı pek verimli değil.,
Özel Wi-Fi ağına sahip restoranlar da, ortaya oturmadığınız takdirde şifrelerini sizinle paylaşmıyor.
WiFox ile havaalanlarında internetsiz kalmayın

Haftanın pratik uygulama önerimiz olan ve bir Türk geliştiricinin ellerinden çıkan WiFox ile bu sorun çözülüyor. Hem iOS hem de Androidplatformlarında 5 TL ücretle satılan WiFox, size havaalanlarında yer alan birçok farklı Wi-Fi ağını ve şifresini sunuyor.

Kullanıcı tabanlı bir servis olan ve uygulamayı kullanan insanların da şifreleri sürekli güncelleyebildiği uygulamada, dünya genelinde birçok havalanında yüzlerce farklı Wi-Fi ağını ve şifresini görebiliyorsunuz.
Böylece havalanının ücretsiz Wi-Fi noktası problemli ise bile, çevrenizdeki ağların şifrelerini hemen görebiliyor ve bağlanabiliyorsunuz.