Ekim ayının ikinci haftası PlayStation VR'ın çıkışıyla şenleniyor. Bu hafta geçmişten gelen dostlar bizi karşılarken, Rise of the Tomb Raider PS4 için satışa çıkıyor. Her hafta olduğu gibi içeriğin video halini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
WWE 2K17

Yapımcı: Yuke's
Tür: Dövüş
Platform: PC, PS3, PS4, XO, X360
Çıkış Tarihi: 11 Ekim

Bu haftanın öne çıkan video oyunlarında ilk sırayı WWE 2K17 alıyor.Profesyonel güreşin en efsane isimleriyle yeni bir macera sizleri bekliyor.11 Ekim'de kendine güvenen herkesi ringlere davet ediyoruz.


Rise of the Tomb Raider

Yapımcı: Crystal Dynamics
Tür: Aksiyon
Platform: PS4
Çıkış Tarihi: 11 Ekim

Çıkışından bir yıl sonra Tomb Raider'ın yenilenen serisinin ikinci oyunuPlayStation 4 sahipleri için geliyor. Üstelik VR desteği ve ek içerikler decabası. PC ve Xbox One sahipleriyle eğer Season Pass'e sahiplerse bu versiyona ek ücret ödemeden kavuşacaklar.


Batman: Arkham VR

Yapımcı: Rocksteady Studios
Tür: Aksiyon
Platform: PS4
Çıkış Tarihi: 11 Ekim

Batman Arkham oyunlarıyla aksiyon oyunlarına çağ atlatan Rocksteady, şimdi de gözünü sanal gerçekliğe dikti. PlayStation VR oyunculara Batmanolma hissiyatını vermeyi amaçlıyor. Daha ne isteyelim?


Duke Nukem 3D

Yapımcı: Gearbox Software
Tür: Aksiyon
Platform: PC, PS4, XO
Çıkış Tarihi: 11 Ekim

Gearbox tarafından geliştirilen ve çıktığı dönem hayli eleştirilen Duke Nukem, 20. yılını kutluyor. Serinin en efsane oyunu olan Duke Nukem 3Dyenilenmiş hali ve ek bölümleriyle karşımızda.


Driveclub VR

Yapımcı: Evolution Studios
Tür: Yarış
Platform: PS4
Çıkış Tarihi: 13 Ekim

Driveclub için sanal gerçeklik desteği ve bu gerçekliğe uygun yarış modlarıgeliyor. Hem yeni yarışlar hem de eski içerikler VR ile uyumlu olarakLinkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsizculara sunuluyor.