Geliştiricilerin iOS tabanlı cihazlarında denemeleri için iOS 10.1 Developer Beta 3 sunuldu. Apple tarafından yayımlanan yeni sürüme dair detaylar haberimizde.


Apple, Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz.1 beta’ları anlamında bu sefer oldukça hızlı çıktı. Daha geçtiğimiz hafta iOS 10.1 beta 2 sürümünü geliştiricilere dağıtan şirket şimdi de iOS 10.1 beta 3 ile karşımızda. Peki iPhone, iPad ve iPod touchcihazlar için sunulan bu yeni geliştirici sürümünde neler var?
iOS 10.1 beta 3 özellikleri

Sadece kayıtlı geliştiriciler için dağıtılan iOS 10.1 beta 3 alan derinliği etkisi özelliğini iPhone 7 Plus kullanıcıları için getiriyor. Ek olarak hata düzeltmeleri ve performans düzenlemeleri bu sürümde mevcut durumda.iOS 10.1 beta 3 nasıl kurulur?

Öncelikle iOS 10.1 beta sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Yüzde 50’den fazla şarjlı durumda olan cihazınızla Wi-Fi ağına bağlanmanız veAyarlar>Genel>Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden karşınıza çıkacak üçüncü beta’yı iOS cihazınıza indirebilirsiniz. Son olarak indirdiğiniz dosyayı cihazınıza anında kurabilirsiniz.
Bu sürümü kurmadan önce bir yedek almanızı öneriyor ve riskin tarafınıza ait olduğunu hatırlatıyoruz.