HTC Halfbeak Görüldü! İşte Yeni Akıllı Saat

Giyilebilir teknoloji alanında yeni bir ürün HTC’den geldi. İşte HTC'nin akıllı saati.

Pek çok farklı marka tarafından giyilebilir Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz sektörüne yeni modeller eklenirken yeni bir tanıtım HTC tarafından yapıldı. Resmi olarak paylaşılan akıllı saatin görüntüleriyle birlikte yeni tasarımın nasıl olduğu kolay bir şekilde görüntülenirken yeni akıllı saate verilen isim Halfbeak oldu.
Halfbeak Geliyor!
Yapılan paylaşımlarda cihazda Android Wear adı verilen işletim sisteminin kullanıldığı belirtilirken akıllı saatin çözünürlüğünün 360 x360 olduğu ifade edildi. Piyasadaki pek çok akıllı saatte olduğu gibi yuvarlak bir tasarım tercih edilen akıllı saat, Android işletim sistemi ile uyumlu bir şekilde çalıştığı için milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilebilecek durumda. Cihazın arka bölümünde 4 adet şarj yuvası yer alırken mıknatıslı yapısı sayesinde özel bir port üzerinden şarj edilebilecek. Bu bakımdan Apple Watch örneğinde olduğu gibi kullanıcılar saatlerine şarj ederken herhangi bir bağlantı kullanmadan sadece porta saati yerleştirerek şarj edebilecek.
Özellikleri Bilinmiyor
Yapılan paylaşımlarda özellikle saat görselleri üzerinde durulurken saatte yer alacak diğer özellikler ve teknik detaylar henüz paylaşılmadı. Özellikle tanıtımın ne zaman yapılacağı merak edilirken şu ana kadar yapılan paylaşımlarda henüz net bir tanıtım tarih bir de belirtilmedi.