10. Yıla Özel iPhone Geliyor

2017’de iPhone modellerinin 10. yılını kutlayacak olan Apple, bu yıla özel olarak kutlamalara hazırlanıyor.

iPhone model telefonlar piyasaya 2017 yılı itibariyle 10 yıl önce çıkmış olacak. Onuncu yıla özel olarak özel versiyonları piyasaya sunmayı hedefleyen Apple bu konuda çalışmalarına şimdiden başlarken yeni telefon modelleri ile ilgili bazı bilgiler de gelmiş durumda. Özellikle 2016 yılı içerisinde geçiş telefonu hazırlayarak piyasaya sunduğu ve asıl bombayı 2017 yılında patlatacağı iddia edilen Apple, bu bakımdan gündemdeki pek çok bilgi nedeniyle kullanıcılarda beklentileri de arttırmış durumda.
iPhone 8 Geliyor!
Konu ile ilgili yapılan son paylaşımlarda iPhone 8 olarak yeni bir modelin 2017 yılında piyasaya sunulacağını ve iPhone 8 ile birlikte en iyi modelin yaratılacağı belirtildi. Yeni telefon modelinde yer alacak özellikler ile ilgili çok fazla detay paylaşılmamış olsa da telefonda batarya kullanımı, depolama alanı, kamera özellikleri başta olmak üzere ciddi iyileştirmelerin yapılması bekleniyor. Aynı zamanda çok farklı özelliklerin de telefona eklenerek kullanıcılara sunulması mümkün görünüyor.
Üstelik geçiş modeli olmasına karşın iPhone 7 ile ciddi bir hamle yaparak mobil sektöre yeniden damga vurmayı başaran Apple bu etkisini 2017 yılında çok daha arttıracak ve çok daha iddialı modelleri ile piyasaya giriş yapacak.