Sticky Password Premium 8.0.9 (Win&Mac)

Onlarca şifre yerine sadece tek şifre hatırlayın!
Sticky Password ödül kazanmış bir şifre yöneticisi ve form doldurucusudur. Uygulama şifrelerinizi hatırlar ve nerede ihtiyacınız olursa oraya otomatik olarak yerleştirir- Masaüstü bilgisayarınızda, akıllı telofonunuzda veya tabletinizde. Şifrelerinizi tek yerde ve AES-256 şifreleme ile koruyun. Ana şifreniz tüm şifrelerinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Sticky Password teknolojisi dünyada milyonlarca kişinin tercihidir.
Windows'a ilave olarak Sticky Password ayrıca Mac, Android ve iOS sistemlerinde de mevcuttur. Verilerinizi cihazlarınız arasında nasıl senkronize edeceğinize siz karar verin Eğer Sticky Password'un güvenli bulut bazlı hizmet sağlayıcısını tercih etmezseniz lokal Wi-Fi senkronizasyonunu kullanabilirsiniz.
Not: uygulama 1 yıllık lisansa sahiptir ve GOTD kullanıcıları için geçerlidir (31.10.2016 tarihine kadar aktive edilebilir).

Eğer bir Mac kullanıcısı iseniz Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsizyükleme yapınız (6.97 MB).  • Sticky Password Premium 8.0.9 (Win&Mac)
  • YayıncıLinkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz
  • Sistem GereksinimleriWindows Vista/ 7/ 8/ 10; OS X 10.7 and higher; iOS 8.x and higher; Android 2.3 and higher
  • Fiyatı$29.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
  • Dosya Boyutu33.7 MB


Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz