Action Launcher 3 apk indir
Çağımızın akıllı telefonları, yediden yetmişe herkeste bulunmaktadır. Akıllı telefon ne kadar kişiselleştirilebilir? Sorusunun cevabı ise; akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanmış birbirinden farklı uygulamalarda. Bu uygulamaları indirerek, akıllı telefonunuzu daha da etkin ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Örneğin, size özel bir başlatıcı ile çalışan akıllı telefonunuz olsa nasıl olurdu? Eğer, cevabınız olumlu yöndeyse size önereceğimiz bir uygulama var. Hemen arama motoruna, Action Launcher 3 apk indir yazarak karşınıza çıkan siteden bu uygulamayı indirebilirsiniz. Action Launcher 3, size özeldir yani seçtiğiniz kategoriye uygun tasarımı, uygulamalarınızın üzerinde görebilirsiniz. Birbirinden farklı ve popüler tema kategorilerinden başlatıcınızda görmek istediğiniz tema ve tasarımı seçerek, akıllı telefonunuzu kişiselleştirebilir ve telefonunuzu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Action Launcher 3, dünya çapında ve ülkemizde akıllı telefon kullanıcıları tarafından oldukça rağbet gören bir uygulamadır. Action Launcher 3, telefonunuzun uygulamalarını alfabetik sıraya göre düzenler, kısa yolları ana ekrana taşıyabilir ve telefonunuza canlılık ve farklı bir hava katar. Yenilikleri ve farklılığı seviyorsanız, bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik ÜcretsizLinkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz

DOSYALAR

[20,95 Mb]
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz