Super File Manager (Explorer) Apk indir
Birçok dosya vardır ve bu dosyalar genel olarak sağlamlık ve özellikleri koruma altına almaktadır. Süper dosya yöneticisi çeşitli güncellemeleri ile beraber yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Dosya transferi ve sistemli tercihlerde ön plana çıkarken android uygulamalarda önemli detayları sağlamaktadır.

Android işlemli cihazlar da tam özellikli explorer ve hotspot yoluyla transfer sağlanmaktadır. PC ve android işlemleri yanı sıra İOS ta yardımcı olma özelliği göstermektedir. Bu tip programların belirlenen ölçütler dâhilinde sürekli elde edilecek ve sistemli bir şekilde kullanımı genel yansıtıcıları ve değerlendirilmiş bir durum ile beraber dosyaların sağlam ve net bir şekilde korunmasını sağlayacaktır. PC ve İOS arasında genel tercih yapılırken de bu program dosyası önemli bir tercih olarak duracak ve çeşitli detaylar sunacaktır. Böylelikle istenildiği gibi sistemli ve belirtilen bir yansıma olacaktır. Güncel ürünler ve detaylar ile beraber bu programın korunması çok daha fazla yarar sağlar. Kullanışlı ara yüzü ile beraber Android için belirlenmiş olan en sistematik ve düzenli dosya yönetici programıdır. Bazı özelliklerine değinecek olursak silme kesme, hareket içeren tam özellikleri ile uygun dosya yönetme işlemini sağlamaktadır.

İnternet alanları ve hızlı wi-fi dosya transferinde yerine getirebilmektedir. Bu uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Özellikle buna benzer dosya ve indirme potansiyeline bakınca ok fazla tercih edildiği açıktır.

DOSYALAR

[3,87 Mb]
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz