ÜniversiteGO ( YGS-LYS ) Hazırlanma Uygulaması
Günümüzde, okullarda verilen eğitime önem verildiği kadar internet üzerinde de eğitime destek veren yüzlerce uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar ile öğrenciler, okulda öğrendikleri bilgileri pekiştirebilir, öğrendiği bilgileri nerede ve nasıl kullanacağını öğrenebilir.

En az okul kadar kaliteli ve zengin içerikli bilgi veren bu uygulamalar, günümüzde öğrenciler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Örneğin, lise son sınıf öğrencisiyseniz, Ygs ve Lys hakkında detaylı bilgi olabilir ve bu hayati önem taşıyan sınavlara düzenli ve sistemli bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Sanal ortamda, eğitim destekli ve zengin içerikli bir uygulama arıyorsanız eğer yapacağınız tek şey; hemen Google Play Store mağazasından ÜniversiteGO (YGS-LYS) apk indir yazarak karşınıza çıkan Üniversitego, uygulamasını indirmek olacaktır.

ÜniversiteGO uygulaması, üniversiteye gitmeye aday olan öğrenciler için özel olarak hazırlanmış bir platformdur. Bu uygulamada, kolay öğrenme teknikleri, diğer sınav başvuruları ve sınav duyuruları, Ygs ve Lys konu özetleri ve uygulamalı testler gibi birçok etkinlik ve içerik yer almaktadır. Sizde üniversite hayali kuruyorsanız, bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik ÜcretsizLinkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz

DOSYALAR

[4,53 Mb]
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz