Galaxy A8 (2016) Özellikleri Nelerdir? Galaxy A8 (2016) Alınır mı? Galaxy A8 (2016) Fiyatı Nedir?
Akıllı telefon pazarında Samsung, iphone rekabeti tüm hızıyla sürmekte. Bu iki firmanın çıkardığı son ürünler büyük lansmanlar ile tüketicilere tanıtılmakta, tüketiciler yeni çıkacak ürünleri ilk alan kişiler olmak için, geceden kuyruğa girmektedir. Bu rekabette Samsung Galaxy A8 ürünü ile tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Samsung Galaxy A8 (2016) Teknik Özellikler ve Fiyatı
Samsung bu yeni ürününde inceliğe önem vermiş. Tamamen metalden oluşan gövdesi, kolay tutuş sağlamak için metalden bir gövde tercih edilmiş. Daha parlak ve net görüntüler elde etmek için Samsung Galaxy A8 telefonda arka kamera 16 mega piksel iken, ön kamera 6 mega piksel ile sınırlı tutulmuş. HDR özelliği ile düşük ışıklı ortamlarda da net bir görüntü elde edebilirsiniz. Samsung, her ne kadar telefonunda inceliği ön plana çıkarsa da bu durum batarya ömrünü olumsuz etkilemiyor.

3050 mAh kapasiteli bataryası ile cihazınızı şarj sorunu olmadan daha uzun süre kullanabilirsiniz. Galaxy A8'de iki tane sim yuvası var. Fakat bu sim yuvalarından bir tanesine isterseniz hafıza kartı da takabilirsiniz. Ben telefonumda çift sim kart kullanmak istiyorum diyorsanız, bu da sizin tercihiniz. Samsung bu ürünün de güvenlikten de ödün vermemiş durumda. Parmak izi tarayıcısı ile yabancı eller cihazınızdan uzak duracak. 5.7 inç boyutlarındaki cihazımızda süper AMOLED teknolojisi kullanılmış. Ayrıca Smart Manager uygulaması ile şarj kullanımı, depolama, ram yönetimi, anti virüs korumanızı tek elden yönetin.

- Android Marsmallow işletim sistemi
- 5.7 inç ekran
- Ekran çözünürlüğü: 1920*1080 pixel
- 8 çekirdekli işlemci
- 3 GB Ram
- 7.2 mm ağırlık, 182 gr ağırlık

Samsung Galaxy A8 inci beyazı, gece siyahı, nane rengi, şampanya altın seçenekleriyle sizleri bekliyor. Galaxy A8 ürünleri, 1500 TL ile 2000 TL arasında fiyatlarla satılıyor.