Google Pixel Özellikleri Nelerdir? Google Pixel Alınır mı? Google Pixel Fiyatı Nedir?
Google Nexus telefonlar Pixel adıyla yeni sürümlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Google ve HTC işbirliği ile üretilen Pixel'ler akıllı özellikleri ile rakiplerini kıskandırıyor. 5 inç full HD ekranı ile kullanıcıları mükemmel bir görsel deneyim vadeden telefon dayanıklı alüminyum kasası ile hem şık hem de kullanışlı bir telefon sahibi olmayı garantiliyor.

Android 7.1 Nougat işletim sistemi taşıyan telefonlar Google hizmetleri ile kullanıcılara asistanlık hizmeti sağlıyor. 12 mp arka ve 8 mp ön kamera ile fotoğraf ve video çekimi için gerekli desteği sunan telefonlar, 1080 x 1920 ekran çözünürlüğü ile bilgisayarları aratmıyor. HD çekim özelliği ile en iyi selfieleri garantileyen ürünler gençlerin vazgeçilmezi olacak. 32 ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleri ile alternatif edinen Pixel'ler 200 GB'a kadar kart desteği ile kullanıcıların telefondan beklentilerini yükseltiyor.

Google photos'ta sınırsız kullanım hakkı tanıyarak cl*** deneyimini bir üst levela taşıyan telefon, parmak izi sensörü ile güvenliği garantiliyor. Yalnızca 143 gram ağırlığında olan Pixel, gümüş, mavi ve siyah renk seçenekleri ile meraklılarıyla buluşuyor. Google Pixel Teknik Özellikleri ve Fiyatı da kullanıcıları memnun ediyor. 649 dolardan başlayan satış fiyatı ile yüz güldüren telefon Türk lirası hesabı ile 2000 TL civarında bir etiketle alıcı bulacak.

20 Ekim 2016'da raflara çıkacak olan modeller, kullanıcıların gözdesi olacak. Teknik kabiliyetleri, uygun fiyatı ile fiyat performans karşılaştırmalarından yüz akıyla çıkan Pixel normal seçeneğinin yanı sıra XL model alternatifiyle de seçenek oluşturacak.