Firefox İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Eklentisi – Unlimited Free VPN by Betternet İndir Download


Betternet eklentisi ile Firefox tarayıcınızda tüm yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. VPN eklentileri arasında en hızlılarından birisi olan Betternet eklentisi, tamamen ücretsiz, reklamsız ve kayıt gerektirmez. Anonim sörf yapmanızı sağlar ve güvenliğinizi korur.

Mozilla Firefox İçin Betternet Eklentisi

Firefox tarayıcı için Betternet eklentisi ücretsiz ve sınırsız VPN hizmeti sunar. Böylece bütün engelli web sitelerine güvenli bir şekilde erişim sağlarsınız. Bütün sınırlama ve sansürleri kaldırmak içinUnlimited Free VPN by Betterneteklentisini kullanabilirsiniz.Firefox için Betternet eklentisi diğer VPN eklentilerineden farklı olarak hiçbir kısıtlama yapmaz ve tamamen ücretsiz sunulur. Ayrıca reklamsız olan Betternet eklentisi VPN eklentileri arasında en hızlısı diyebiliriz. Betternet eklentisini kullanmak için kayıt olmanıza da gerek yok. Gizliğinizi ve kimliğinizi korur.
Betternet eklentisini Firefox tarayıcınızda kullanmak için tek yapmanız gereken şey aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere eklentiyi yükleyim “Connect” butonuna tıklamaktır. Dilerseniz ülke kısmında konumu da değiştirebilirsiniz. Eklentiyi devre dışı bırakmak için ise “Disconnect” butonuna tıklamanız yeterli. Yasaklı sitelere giriş hiç bu kadar kolay olmamıştı.Unlimited Free VPN by Betternet Detayları


Lisans: Ücretsiz
Boyut: 117 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Firefox 32.0 ve üzeriLinkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz