Windows 7 Hızlandırma ve Bakım Programı – Windows 7 Manager İndir DownloadWindows 7 Manager programı Windows 7 masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız için gerekli olan bütün araçlar içerisinde bulunduran bir programdır. Windows 7 bilgisayarınızı hızlandırmak, bakım yapmak ve optimize etmek için en iyi programlardan birisidir. Windows 7 bilgisayarı ilk günkü hale getirin.


Bütün Windows 7 Araçları Bir Arada

Windows 7 işletim sistemlibilgisayarınızı hızlandırmak ve bakım yapmak için Windows 7 Managerprogramını ücretsiz indirin. Windows 7 Manager programı Windows 7 bilgisayarınız için gerekli olan bütün araçları sunuyor. Windows 7 bilgisayarınızı hızlandırmak ve yönetmek için en iyi programlardan birisidir.


Windows 7 Manager ile Windows 7 bilgisayarınızı temizlemek, optimize etmek, onarmak ve hızlandırmak için gerekli olan bütün araçları tek bir programda size sunuyor.
Windows 7 bilgisayarın ihtiyacı olabilecek her türlü aracı farklı kategoriler altında size sunan Windows 7 Manager programı içerisinde aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere Bilgi, Optimizasyon, Temizleme, Özelleştirme, Güvenlik, Ağ ve Çeşitli Araçlar kategorileri yer alıyor. Bu kategoriler altında ihtiyacınız olan bütün araçlar size sunuluyor.
Information (Bilgi): Sistem geri yükleme, Microsoft ürünlerinin ürün anahtarını bulma, sistem ve donanım hakkında bilgi alma işlemlerini Information yani Bilgi kategorisinden alabilirsiniz.
Optimizasyon kategorisinde ise bilgisayarın performansını artırıp, bilgisayarı hızlandırma işlemlerini yapabilirsiniz.
Cleaner yani Temizleyici kategorisinden ise bilgisayarınızdaki disk alanlarını görüntüleyebilir, program kaldırabilir, kalıntıları kaldırabilir ve komple bir temizlik yapabilirsiniz.
Customization yani Özelleştirme kategorisinden ise masaüstü, başlat, bildirim alanı ve daha bir çok bilgisayar parametlerini özelleştirebilirsiniz.
Security yani Güvenlik adımından bilgisayarının sistem güvenliğini arıtacak önemler alabilirsiniz. Hassas dosyalar için şifreler verebilir ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.
Network yani Ağ kaegorisinden internet bağlantısı ve ağ ayarlarını optimize edebilir ve kablosuz ağlarınızı yönetebilirsiniz.
Çeşitli Araçlar kategorisinden ise faydalı bir çok araca ulaşabilirsiniz.Windows 7 Manager Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 16 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistem Windows 7Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz