Apple Watch Nike+ Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Apple ile Nike arasında yapılan anlaşma ile birlikte Apple Watch Nike+ adı verilen yeni bir cihaz piyasaya sürülecek.

Apple tarafından yapılan son etkinlikte Apple Watch 2. seri olarak tanıtılan akıllı saatlerin aynı zamanda bir işbirliği ile piyasaya sunulacağı belirtilmişti. normal saatlerin yanı sıra Apple Watch Nike+ adı verilen yeni bir ürün ile piyasaya girecek olan Apple, daha dayanıklı ve özellikle sporculara yönelik önemli bir cihazı da piyasaya sürmüş olacak.
Sporculara Özel Apple Watch Nike+
Yapılan açıklamalarda yeni cihaz ile ilgili özellikler ve teknik detaylar paylaşılırken su geçirmez özelliği bulunan saat, bu bakımdan önemli bir kullanım avantajı sunuyor. Yüzücüler tarafından da kullanılabilecek durumda olan akıllı saat, suyun altında 50 metreye kadar sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.
2 Farklı Versiyonu Var
38 milimetre, 42 milimetrelik iki farklı boyutta olacak akıllı saat için 4 farklı renk kullanıma sunulacak. Bu bakımdan kullanıcılar oldukça beğenilen yeni akıllı saat modellerini 28 Ekim tarihi itibariyle satın alabilecek.
Apple Watch Nike+ Kaç Para
Yapılan son açıklamalarda akıllı saatlerin etiket fiyatın 369 dolar olacağı belirtilirken önümüzdeki günlerde resmi olarak satışın başlaması ile birlikte akıllı saatlerin ne kadar satacağı da görülecek. 14 Ekim ayı itibariyle Apple Watch’un yeni bir versiyonu kullanıma sunulmuş olsa da Apple Watch Nike+ kullanıma sunulan bu versiyondan farklı özelliklere sahip ve Nike işbirliği ile hazırlanmış durumda.